Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomógłby mi ktoś w skonfigurowaniu myszki Bloody V8?


kamilmatt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaam!
 
Mam pytanie, czy pomógłby mi ktoś w skonfigurowaniu myszki Bloody V8 - chcę ustawić macro, pod pvp w minecraft. Gdy to robiłem sam - na ultracore 3, to myszka schodziła w dół, ponieważ jest ustawiona pod FPS, czy wie ktoś jak to zmienić/jak najlepiej skonfigurować tą myszkę?

 

 

Ale to jeszcze nie koniec ;D!! 

 

Przewidziana jest nagroda - mam jeden ,, plik '' - nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Zakupiłem dwa takie, dla mnie i kuzyna. Ale ostatecznie kuzyn nie kupił myszki z serii bloody, a poco mi drugi taki plik. Dodam, że zakupiłem go na oficjalnej stronie Bloody.

 

Kto pierwszy, ten lepszy :DD!!!


Jeśli naruszyłem regulamin, to usuńcie z postu ,, nagroda '' itd.

Opublikowano
 

Macro działa tylko na bloki na pvp nie.

HJAHAHAHAAHHAHH!.... 

 

Sam sobie kiedyś ustawiałem na tej myszce, to działało, tylko zjeżdżało mi w dół. ;P

 

Więc wypi*******.

Opublikowano

Ustaw po prostu 2x, bo więcej to może zjeźdżać i daj pow. 55ms. Tyle, gotowe!

(Zjeżdżała ,bo za szybko dałeś czas i za dużo).

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam jak jeszcze posiadałem tą myszkę, to jak ma się ULTRA CORE 3 to trzeba kliknąć kilka razy ten przycisk do tego programu, on zamiga i wtedy nie schodzi w dół czy jakoś tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...