Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc Skyrim się nie włącza.


Kaanashi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli pomożesz i będziesz chciał te lajki napisz pw.

 

Problem polega na tym, że skyrim mi się nie włącza. Tzn. włącza, ale gdy naciskam kontynuuj to świat mi się nie odpala, tylko ciągle są te wskazówki przed odpaleniem save. Podejrzewam, że to jest spowodowane tym, ze podczas gry nagle nie mialem prądu. MOgę to jakoś naprawić?

XrgAYyk.png

Opublikowano

 

Zrób reinstall.

Masz wgrane jakieś mody ?

Jeżeli nie pomoże to pamiętam że bijało sie do folderu skyrim w dokumentach i coś z notatnikiem sie robilo.
Jeżeli nie pomoże to pobierz:
Musisz pobrać nexus mod manager -> download manual -> with nexus mod manager

 

Tylko jak zrobie reinstall to strace chyba save, a tego nie chce. 

 

Mam takie mody: http://scr.hu/1wdk/6f50m

XrgAYyk.png

Opublikowano

Wrzuce ci moje ustawienia ze skyrim, prawdopodobnie coś z nimi jest nie tak, w folderze z grą masz folder o nazwie Skyrim otwórz go i wklej tam ten plik.

 

http://przeklej.org/file/wkKIoe/SkyrimPrefs.ini

no dostalem od cb

[General]

fBrightLightColorB=1.0000
fBrightLightColorG=1.0000
fBrightLightColorR=1.0000
iStoryManagerLoggingEvent=-1
bEnableStoryManagerLogging=0
[imagespace]
bDoDepthOfField=1
[Display]
iBlurDeferredShadowMask=5
fInteriorShadowDistance=3000.0000
fShadowDistance=2500.0000
iShadowMapResolutionSecondary=1024
iShadowMapResolutionPrimary=2048
iShadowSplitCount=2
iMaxAnisotropy=8
fLeafAnimDampenDistEnd=4600.0000
fLeafAnimDampenDistStart=3600.0000
fTreesMidLODSwitchDist=3600.0000
fGamma=1.0000
fDecalLOD2=1500.0000
fDecalLOD1=1000.0000
fSpecularLODStartFade=500.0000
fShadowLODStartFade=200.0000
fLightLODStartFade=1000.0000
iTexMipMapMinimum=0
iTexMipMapSkip=0
iWaterMultiSamples=0
iMultiSample=0
iShadowMode=3
bTreesReceiveShadows=0
bDrawLandShadows=0
bFull Screen=0
iSize H=900
iSize W=1600
fMeshLODFadePercentDefault=1.2000
fMeshLODFadeBoundDefault=256.0000
fMeshLODLevel2FadeTreeDistance=2048.0000
fMeshLODLevel1FadeTreeDistance=2844.0000
fMeshLODLevel2FadeDist=3072.0000
fMeshLODLevel1FadeDist=4096.0000
iScreenShotIndex=2
bShadowMaskZPrepass=0
bMainZPrepass=0
iMaxSkinDecalsPerFrame=3
iMaxDecalsPerFrame=10
bFloatPointRenderTarget=0
[Grass]
b30GrassVS=0
fGrassStartFadeDistance=3500.0000
fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
[MAIN]
bGamepadEnable=1
bCrosshairEnabled=1

 
mam to podmienić, czy po prostu wkleić do tego pliku jako coś dodatkowego?

XrgAYyk.png

Opublikowano

 

Zrób reinstall.

Masz wgrane jakieś mody ?

Jeżeli nie pomoże to pamiętam że bijało sie do folderu skyrim w dokumentach i coś z notatnikiem sie robilo.
Jeżeli nie pomoże to pobierz:
Musisz pobrać nexus mod manager -> download manual -> with nexus mod manager

 

Niestety zainstalowanie tego moda nie pomogło

XrgAYyk.png

Opublikowano

Pirat czy oryginał? 

Oryginał. Takimi postami przypominasz mi Darkusa aka Feniksa, aka Ravgora

 

@top

 

Problem został rozwiązany, podmieniłem, zainstalowałem tego moda, ale ostatecznie pomogło mi wczytanie poprzedniego save. Dziękuje wszystkim za pomoc

XrgAYyk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...