Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] PermissionsEx CraftBukkit R2 1.7.9


MrBlow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. otóż mam problem z PermissionsEx 1.7.9 gdy próbuje użyć komendy np. /pex  nic sie nie pojawia a gdy wpisuje /plugin Napis PermissionsEx jest na czerwono.

więc zgłaszam ten problem na te forum.

Opublikowano

Jakie masz pluginy na serwerze ?

Citizens, Essentials, VillagerShop, OpenGuild, ColorSign,BetterMotd, PvP,Levels,WorldEdit,WorldGuard

Opublikowano

Może któreś pluginy się gryzą ? Spróbuj wpisać /pex w konsoli gdy masz oczywiście go w folderze. Powiedz mi jeszcze czy po odpaleniu serwera tworzy się folder permissions ex ?

tak po odpaleniu jest folder

Opublikowano

Po kolei wyjmuj pluginy i sprawdzaj czy pod /plugins permisions.ex jest na zielono.

wyrzuciłęm wszystkie pluginy i nadal, sprubuje zainstalować wersje 1.7.10

nie, nadal nie działa ;/

Opublikowano

mam serwer 1.7.9 r0.2, pex działa... może masz gdzieś błąd w ustawieniach grup?

tylko że jak może być problem w ustawieniach skoro czasem jest folder a czasem nie ma -,-

Nie rób serwera na 1.7.9 bo nie ma PEXA na 1.7.9. Zrób serwer na 1.7.2 i będzie ci wszystko działało ;)

mam serwer na hostingu na którym nie ma do wyboru 1.7.2.. pomyślałeś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W konsoli pokazują się jakieś błędy?

... jedynie co się pokazuje to coś z permissionsExem błąd typu złe kodowanie wiem bo sam robię plugi ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...