Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

THE WALKING DEAD


DarylRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1157967-0-04600600-1420902942.jpg


 


 


 


post-1157967-0-87043900-1420903236.png


 


Serwer stworzony z myślą o fanach ( i nie tylko ) amerykańskiego serialu The Walking Dead ( Żywe trupy ).


Jest to serwer w stu procentach survival.


Zadaniem gracza na serwerze jest przetrwanie, szukanie jedzenia, sojuszników, schronienia.


Wszystko jest ustawione na Hardcore, poza zgonem. Jeżeli umrzesz, nie otrzymujesz bana.


 


 


post-1157967-0-23380600-1420903494.png


 


Rozgrywkę rozpoczynasz w szpitalnym pokoju ( scena z filmu ). 


Na wstępie, masz tylko dwa patyki, drewno i jeden chlebek. 


Zdjęcie: 

post-1157967-0-91205100-1420903653_thumb.jpg


Na terenie szpitalu nie spotkasz żadnego zombie. PVP w tym miejscu również jest wyłączone.


Sam zdecydujesz, w którą stronę będziesz chciał wyruszyć. 


Na serwerze, są tzw. " bezpieczne miejsca ", czyli miejscówki w których jest schronienie, zapasy, ludzie. Są to miejsca, które były w serialu, czyli: 


WOODBURY , TERMINUS , WIĘZIENIE , FARMA, OBÓZ . Tam zombie Cię nie zranią, ani nikt Cię nie pobije.


 


Ważna informacja : Na serwerze nie ma komend typu: /warp , /spawn . Samemu musisz wszystko robić.


DROP jest nisko ustawiony, aby gra, była na prawdę jak w filmie, aby przeżyć, było nieziemsko ciężko !


 


Screeny miejsc już zbudowanych :


WOODBURY :


post-1157967-0-89586300-1420903982_thumb.jpgpost-1157967-0-19709500-1420904029_thumb.png

 


 


SZPITAL :


post-1157967-0-63664800-1420904114_thumb.jpgpost-1157967-0-60943300-1420904129_thumb.jpg

 


 


TERMINUS : ( SZKIELET )


post-1157967-0-71490900-1420981786_thumb.jpgpost-1157967-0-87210900-1420981858_thumb.png

 


 


Na serwerze, na terenie całej mapy, są setki domków, miejsc które można zrabować! Wioski, osady i wiele innych !


 


post-1157967-0-46712700-1420904202_thumb.jpg


post-1157967-0-40681800-1420904210_thumb.jpg


 


 


post-1157967-0-16000200-1420904332.png


 


START : 18 stycznia ( niedziela ) około godz. 16


IP : walkingguilds.csrv.pl ( gildii nie ma :P )


SLOTY : 200+


ZAKAZ BUDOWANIA BAZ POD ZIEMIĄ = BAN


 


 


post-1157967-0-78063300-1420904398.png


 


post-1157967-0-05929300-1420904417.jpg


post-1157967-0-15789600-1420904461_thumb.jpg


 


 


 


Opublikowano
ZAKAZ BUDOWANIA BAZ POD ZIEMIĄ = BAN

hm czysty* survival to się grało na pierwszych wersjach beta kiedy to dopiero multiplayer nabierał życia teraz , serwerów typu survival** jest od groma i ciut ciut a większość jest robiona z tej samej paczki serwerowej ...

 

jedyne czym serwer będzie się wyróżniał to tymi specjalnymi lokacjami*** w których najpewniej będą skrzynie z przedmiotami :? (jak się mylę to niech autor tematu mnie poprawi)

 

czym serwer będzie choć trochę podobny do tego co można znaleźć np w minez / minez2 czy nawet dayZ (nie jest to może serial ale rozgrywka ma tą samą tematykę),

bo nie liczę że serwer będzie choć w 1% podobny do serialu :\ (bo przecież to tylko survival z bajerami)

 

jeśli serwer mial by być czymś co było by grą na podstawie serialu to

- mapa robiona ręcznie + miasta + jakieś tam pierdoły z serialu

- system zdobywania przedmiotów :

- skrzynie (z randomowymi itemami)

- warto by było zaimplementować system jakim posługuje się minez2 (shotbow) wtedy problem taki jak wydobywanie kamienia / drewna został by rozwiązany (przynajmniej coś podobnego)

- i głównie crafting itemow z podstawowych takich jak ( drewno , kamien , sznurki , trzcina , glina , + coś można dodać)

i wiele wiele więcej rozwiązań które by miały sens

 

a wracają do tego co pisałeś serwer nie będzie niczym szczególnym

 

Pomysł dobry chociaż obawiam sie ze cos takiego mozna dobrze tylko opracowac na serwerze z modami. Ale zobaczymy jak wam to wyjdzie.

a g^o prawda po prostu grałeś na nudnych i mało atrakcyjnych serwerach :) warto poszukać serwerów za granicą , oczywiście rozbudowanych serwerów jest niewiele (wszędzie te zryte minigame's ) ale na pewno sa ciekawsze

Opublikowano

Whitelista włączona, słabo :/

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Wl bo start 18 stycznia czytanei ze zrozumieniem

Takie pytanko apropo serwera robiliście jakieś testy wpusciliście jakiś graczy którzy sprawdzali czy wszystko jest oki itp ? żeby nie wystartował na 2 dni i został znowu WL włączony bo jakiś bug albo problem był ..............

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Wl bo start 18 stycznia czytanei ze zrozumieniem

Takie pytanko apropo serwera robiliście jakieś testy wpusciliście jakiś graczy którzy sprawdzali czy wszystko jest oki itp ? żeby nie wystartował na 2 dni i został znowu WL włączony bo jakiś bug albo problem był ..............

Wszystkie  testy odbędą się w sobotę :-) Poświęcimy na to trochę czasu, aby było jak najlepiej. 

Opublikowano

Dobry pomysł chętnie bym zagrał ale znając życie pewnie opóźni się otwarcie serwera :P

6jnc40.gif

Opublikowano

No, już po 17-stej a serwer nadal wl i nikogo na nim nie ma ;/

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Szczerze mam nadzieje ,że serwer będzie dopracowany. Serial jak i gra od ttg są z*******e :D

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Ziomeczki, przepraszam Was strasznie! Wypadł mi wyjazd nagły i nie mogłem nic poradzić.. 

Opublikowano

Na serwerze nic nie ma. Sam szpital i survival, do tego 1 plugin (a na otwarcie czekaliśmy tak długo...).

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...