Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poziom global moderatorów!


Gość Rosso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ty myślałeś? Też grałem z Pauliną i Dekoredem ( nie wiedziałem, że to on ).

 

Raz powiedział do jakiegoś typa, na topie co przegrywał w lujj '' ej to ten co dostał bana na mpc ''  XDD.

Jeszcze tak dostaję w pizdu na skryptach, że szok xD

 

Dobra już ich nie hejce, bo perma mi walną  :ninja:

Opublikowano

A co ty myślałeś? Też grałem z Pauliną i Dekoredem ( nie wiedziałem, że to on ).

 

Raz powiedział do jakiegoś typa, na topie co przegrywał w lujj '' ej to ten co dostał bana na mpc ''  XDD.

Jeszcze tak dostaję w pizdu na skryptach, że szok xD

 

Dobra już ich nie hejce, bo perma mi walną  :ninja:

Też tam byłem, przegrałeś na Syndrę z 2 morello i poszedłeś afk xP
Opublikowano

A co ty myślałeś? Też grałem z Pauliną i Dekoredem ( nie wiedziałem, że to on ).

 

Raz powiedział do jakiegoś typa, na topie co przegrywał w lujj '' ej to ten co dostał bana na mpc ''  XDD.

Jeszcze tak dostaję w pizdu na skryptach, że szok xD

 

Dobra już ich nie hejce, bo perma mi walną  :ninja:

To była legit gra.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Czasem się zdarza :D

Jak grałem z @Zarax to nie było najgorzej :D

Tak samo z resztą osób z rangami funkcyjnymi na MPC, nie każdy słabo gra :D

@Miszczu najlepiej grał Katą i Cassio #Pozdrawiam :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...