Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poziom global moderatorów!


Gość Rosso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam właśnie przegraliśmy grę, nie było fajnie! 

 

Na zdjęciu Draven also known as @Zarax oraz @Dektored jako Xerath!! ­

 

Bardzo niemiła gra!!

 

2K5mZrl.png

 

Oczywiście był fun z zabijania wrogów metodą "Na Muczaczosa".

Tj. siedzisz na jajku i czekasz aż ktoś na nie nadepnie a potem napieprzasz wszystkimi skillami i ignitem. :D

 

chu7qAq.jpg

Opublikowano

Fajna metoda: Na Muczaczosa - muszę sprawdzić! Widzę, że easy game. GJ! B)

Zboczony @Miszczu ...........................
 

Opublikowano

Teemo nie wykerował, report. 

Niestety gra była 4v5 ponieważ przywoływacz Volibear postanowił się rozłączyć, więc uzgodniliśmy, że wywiesimy białą flagę i się poddamy.  :ninja:

­

Opublikowano

Niestety gra była 4v5 ponieważ przywoływacz Volibear postanowił się rozłączyć, więc uzgodniliśmy, że wywiesimy białą flagę i się poddamy.  :ninja:

­

Poza tym wcześniejszego botlane już nie pokazałeś... :­D

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Poza tym wcześniejszego botlane już nie pokazałeś... :­D

No właśnie nie wpadłem na pomysł żeby walnąć temat, ale nie martwcie się Dektored to wspaniały adc, a Zarax dżungler!! 

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngLandiago2 współczuję noob teamów, ja również nie cierpię jak trafiają mi się takie nooby w teamie :\

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngLandiago2 współczuję noob teamów, ja również nie cierpię jak trafiają mi się takie nooby w teamie :\

Mi się ostatnio taka irelia trafiła, poznajesz?

koPos0v.png

Opublikowano

Mi się ostatnio taka irelia trafiła, poznajesz?

koPos0v.png

 

Tak, pamiętam. Bardzo negatywny przywoływacz..

­

Opublikowano

Tak, znam tą osobę. Dobrze, że jest już zbanowana i odpoczywa na VACacjach w kqlyforni.­

Opublikowano

To chyba jakieś przeznaczenie globalnych opiekunów forum. Każdy gra na niewyobrażalnym poziomie ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

Opublikowano

Widzę że bez szarpów łatwo Wam nie idzie! xD

Ogólnie podziwiam wytrwałość @Zarax a, bo jest Best Yasuo EUNEEUWNA i wogle! xD­

Teraz na nowym koncie jade do diamentu. :f

 

uUKaj14.jpg

 

 

80qV08O.jpg

 

Niestety nie mam tutaj yasuo, a IP trzeba wyfarmić. :D

Opublikowano

Teraz na nowym koncie jade do diamentu. :f

 

uUKaj14.jpg

 

 

80qV08O.jpg

 

Niestety nie mam tutaj yasuo, a IP trzeba wyfarmić. :D

Kiedy zobaczymy tego best yasuo eune? ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

4zzt3n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...