Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu jak klikam shift nie pokazuje mi się menu skryptów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podpinam, aktual. directa nie działa

 

 

@Edit

 

Odpalając L# i LoLa, pokazuje mi napis w grze "League Sharp", ale skrypty nie działają w grze, próbowałem odznaczać i zaznaczać jeszcze raz.. - nic.

F5 też nie działa.

Shift tak samo . ;d

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Podczas gry poczekaj z 1 minute i ponaciskaj 3,4 razy F5, F8 odczekaj chwilke i bedzie git, mam tak samo skrypty ci sie ładują~polecam paczke hehema.

Opublikowano

UP#

To nie działa, problem w tym na 50%, że masz mała rozdziałke lub zbyt mały monitor, poszperaj w grafice komp. i powinno coś pomóc, też tak miałem na ultrabooku mojego rodzeństwa bodajże miała 15 cali.

Opublikowano

Podczas gry poczekaj z 1 minute i ponaciskaj 3,4 razy F5, F8 odczekaj chwilke i bedzie git, mam tak samo skrypty ci sie ładują~polecam paczke hehema.

Człowieku wiesz, co robi F8 ... ? Jeszcze F8 przy paczce Hehema, to byś całą grę grał bez L#.

Opublikowano

Człowieku wiesz, co robi F8 ... ? Jeszcze F8 przy paczce Hehema, to byś całą grę grał bez L#.

Tak wiem co robie, mi jak i moim ziomeczką robi sie to okolo 2 minut czyli ok, ;) Nie dyskutuj na przyszłość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...