Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Ekipy-specjalne wymagania.


kubanowak112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam ekipy. Ostatnio zagralem sobie jakies 3h z innymi osobami (normalnie gram solo to byly jakies randomy) i to byly najlepsze 3h mojej gry w aiona. Dlatego chcialbymdolaczyc do ekipy/legionu do gry. Wyglada to banalnie lecz jest haczyk. Wiek w profilu jest nie prawdziwy :/ tak naprawde jestem przed mutacja. Ale jestem ogarniety i nie przeklinam. Mysle ze nie duzo ludzi sie na to zgodzi lecz mam nadzieje. (alt sklejony dlatego nie ma polskich znakow). Wiec bylby ktos chetny? Jak cos mam mikro lecz wiem ze rozmawianie z taka osoba nie nalezy do przyjemnosci. Ale jak mowilem nie przeklinam nie krzycze nie placze jak ktos mnie zabije itp. Kontakt ze mną: skype: xorz_xorz PW na forum lub poprostu w odpowiedzi.

Opublikowano

Najelpiej będzie Ci poszukać  legionu lub ekipy w samej grze.  Z resztą często jest tak, że to legion szuka ludzi, a nie ludzie legionu.  A jak szukasz konkretnej grupy do jakiejś misji czy coś to otwórz sobie okno  '' shift + v " i tam Ci wyskoczą grupy, jeśli akurat w danym czasie będą kogoś poszukiwać.  Nie wiem jaki masz lvl, ale np. w Sanctum, Eltnen, może Heiron  jak postoisz / pospamujesz chwile że szukasz legionu, to jestem pewny, że ktoś Cię doda. 

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...