Skocz do zawartości

Elfbot - (Pokemon, Dragon Ball, Naruto i inne.) Razem ze zdjęciami co i jak :)

Polecane posty

Witam, Zapewne wielu z was forumowiczów szukało sposobu aby ułatwić sobie grę.

Najbardziej znanym i najlepszym botem jest popularny pod nazwą "Elfbot". Dzisiaj

chciałbym przedstawić wam krótki poradnik jak scrakować elfbota do przerobionych

otsów..

Na Początku chciałem uprzedzić, że nie dam skanów do plików z powodu że nie mam jak tego zrobić, zresztą instalka elfbota jest z zaufanego tematu na mpcforum :)i będziecie mieli problem z otworzeniem okienka elfbota ponownie w tibi więc musicie go nie zamykać :)

Drugą sprawą jest to że hotkeye nie działają, natomiast możecie wejść w hoteys i u góry macie edit w tym okienku co wam wyskoczy możecie dodawać skrypty nie zapomnijcie nacisnąć save :)

KROK-1: Na początku musimy dowiedzieć się jaką wersję klienta

posiada przerobiony ots możesz to zrobić wchodząc w klienta i

naciskając zakładkę po lewej stronie "info" tam powinno Ci

wyskoczyć. Choć nie zawsze to działa, wtedy musimy trafiać na

ślepo z klientem tibi i elfbotem :)

Jak już to zrobiłeś możesz przejść do kroku drugiego \/

post-1316541-0-30488500-1420755035_thumb.png

KROK-2: Ściągamy klienta tibi taką samą jaką

mamy w przerobionym otsie w moim przypadku

to będzie klient tibi 8.54. Sciągamy klienta tibi

gdziekolwiek, Ja preferuję trzymać pliki na dysku D).

Klienty tibi możesz ściągnąć tutaj:

http://pl.unidownload.com/filedownload-Tibia_549.html

KROK-3: Ściągamy normalną wersję elfbota

Klienty elfbota możesz ściągnąć tutaj:

https://www.dropbox.com/sh/jlzlnz5av69sd3a/NuqBLcGBr-

Gdy zainstalujesz elfbota na danym dysku, na końcu wyskoczy Ci taki komunikat w tym przypadku musisz odznaczyć "Run Elfbot NG" i dopiero nacisnąc "Finish"

post-1316541-0-60445700-1420755060_thumb.png

KROK-4: Ściągamy cracka do elfbota i tibi:)

Scrakowanego elfbota możesz ściągnąć tutaj:

https://www.dropbox.com/sh/u7bfjoakumaa8g4/qFWhvz7olT

KROK-5: Musimy ściągnąć program pod

nazwą Process Hacker

Możecie ściągnąć go tutaj:

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/Process_Hacker.html

Nareszcie na końcu gdy już macie wszystkie te programy i pliki możemy działać

KROK-1: Otwieramy plik a dokładnie crack.exe,

wyskoczy nam takie okienko:

post-1316541-0-43291700-1420755076_thumb.png

W rubryce gdzie jest napisane Select Tibia (8.54) executable, w tym przypadku otwieramy folder ze zwykłym klientem tibi i wybieramy tibia.exe w moim przypadku jest to klient 8.54.

W rubryce drugiej gdzie jest napisane Select Elfbot NG (4.5.4) executable, w tym przypadku otwieramy folder z elfbotem i wybieramy plik pod nazwą "loader"

Gdy zrobimy to wszystko co napisałem możemy nacisnąć "Crack It" na samym dole w okienku

KROK-2: Otwieramy naszego przerobionego klienta (dragon ball,pokemon, naruto czy inne)

Otwieramy program "Process Hacker" i szukamy naszego klienta w tym długim spisie, naciskamy prawy przycisk myszy i szukamy "Miscellaneous" później naciskamy Inject DLL, gdy już to zrobiony wyskoczy nam okienko z wyszukaniem pliku ale jakiego ?, więc tak wchodzimy w folder elfbota i w głównym folderze tego elfbota powinnien być plik pod nazwą "elfload.dll lub elfload2.dll"<< wybieramy jedno z tych dwóch.Po tym powinno Ci wyskoczyć elfbot:)

post-1316541-0-43540300-1420755089_thumb.png

chciałem uprzedzić, że będziecie mieli problem z otworzeniem okienka elfbota ponownie w tibi więc musicie go nie zamykać :)

Drugą sprawą jest to że hotkeye nie działają, natomiast możecie wejść w hoteys i u góry macie edit w tym okienku co wam wyskoczy możecie dodawać skrypty nie zapomnijcie nacisnąć save :)

To na tyle mam nadzieję że pomogłem, jeśli macie jakieś pytania, proszę o podzielenie się z nim pod tym poradnikiem.

Edytowano przez sebdogg1

Bardzo dziwne żeby elfbot niemiał wirusa ?... Każda wersja ma wirusa.. Zreszta jak jest wirus to na pewno nie grozny sprawdzalem wszystkie wersje i wszystko smiga takze...!

Bardzo dziwne żeby elfbot niemiał wirusa ?... Każda wersja ma wirusa.. Zreszta jak jest wirus to na pewno nie grozny sprawdzalem wszystkie wersje i wszystko smiga takze...!

Nie jestem pewien (nie sprawdzałem), ale download elfbota jest z zaufanego tematu na mpc ;).

@Edit

Wszystko czyste, poradnik podpinam :).

8LTfBGw.jpg

Jak ziomek wstawil cracka z magebotem tez pelnym niegroznych wirusow dostal dozywotniego bana. Tu sytuacja wyglada identycznie. Wniosek?

Zreszta takie poradniki juz byly.

Jak ziomek wstawil cracka z magebotem tez pelnym niegroznych wirusow dostal dozywotniego bana. Tu sytuacja wyglada identycznie. Wniosek?

Wniosek jest taki, że te pliki zostały skopiowane z mpcforum od zaufanego użytkownika forum :)....

Może i były poradniki ale weź pod uwagę, że tutaj masz bardziej szczegółowo napisane co zrobić a na innych nie zupełnie, podaj linka do przynajmniej jednego poradnika który ma tak dobrze rozpisane co zrobić jak tu :)

Tamten użytkownik sam napisał w jednym z jego poradników, że był wirus w związku z tym jego poradnik dot. magebota jak i xenobota został usunięty, a jego konto zbanowane. Dodatkowo tutaj użytkownik dał link do downloadu z zaufanego źródła, jeżeli naprawdę boisz się o coś to tutaj masz link do tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/131744-spis-botow-tutoriale-sprawdz-zanim-napiszesz-temat-lub-posta/

8LTfBGw.jpg

Dobrze, że napisał tylko że moja historia jest inna mate.. Jak już wspomniałem te pliki są ze znanego tematu od zaufanego użytkownika forum,a zresztą to jego problem że został zbanowany zastanawia mnie czemu Ciebie strasznie to gryzie ?!... Tak czy inaczej to nie jest miejsce na takie rozmowy! Jak masz jakiś problem co do tego poradnika pisz do kogoś kto się zajmuję takimi rzeczami. Dziękuję papa

REFRESH - Ma ktoś jakieś problemy co do elfbota ?

Edytowano przez sebdogg1

• 2 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodni później...

Powiem tak, zrobiłem wszystko jak trzeba, odpalam tibie zalancza sie bot i wywala mi błąd "program przestał działać" i wywala tibie. Ktos ma pomysl jak to naprawic ?

Jeżeli Ci pomogłem zostaw like ;)

Jak coś do mnie piszesz to użyj mojego nicku.

• 2 miesięcy później...
  • 2 tygodni później...

U mnie jest taki k***a problem że piszę że ELF BOTa nie może znaleźć!!! Nie działa link do tibi, ale znalazłem na własną rękę.

Wracając do głównego tematu crack otwiera tylko tibie, a elf bot się nie odpala.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

• 2 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

wersja 2.0 ?

3 czerwca 1997r. nadszedł pierwszy duży update (wersja Alpha 2.0), w którym to pojawił się pierwszy NPC (Sam), pierwsze potwory (trolle, pająki i cyklopy), możliwość zapisywania informacji na specjalnych pergaminach i wszedł trzeci poziom gry. Od teraz gracze mogli walczyć z potworami i pozostawiać zapisane wiadomości dla innych.

nie wiem czy pod taka wersje jest bot

• 4 miesięcy później...
  • 2 tygodni później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...