Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje serwera do pokonywania bossów.


Kapej138

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam jakiegos nielagującego serwa do terry, ponieważ chciałbym z moim kolegą pokonać fishrona kilka/kilkanaście razy ;d

Może być to serwer hamachi ;P

czekam na szybką odp.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

nie możesz pobrać normalnego TShocka ?...

 

id Duke Fishron: 370

jak pobierzesz TShocka postaw go na Hamachi potem wpisz /spawnmob 370 1 ( albo jakoś tak xD )

i potem go zabij : P... no... ostatecznie jeśli chcesz...

 

możesz wejść do mojego Hamachi albo dodać mnie na Game Ranger i zrobię ci server...

lepiej do Hamachi... wejdziesz sobie i zabijesz kilka bossów...

 

jak zainteresowany jesteś tym to napisz w wiadomości prywatnej : )

podam potrzebne info...

 

server raczej wytrzyma nawet ze 100 bossów zespawnowanych na raz : D

tylko czy tylu ogarniesz w jednej chwili xD 

Opublikowano

nie możesz pobrać normalnego TShocka ?...

 

Postawić serwer i grać w terrarie na kompie z 1Gb ramu. gz.

 

Jbc. dalej szukam serwera ;)

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

no to zapraszam do mnie : )

16 GB chyba starczy ? : )

 

jeśli nie chcesz pisać wiadomości prywatnej to:

ID:      *- Crystal Craft -* #001  

Hasło: 123

 

przepisz całość... 

 

jak dołączysz to napisz do mnie... jeśli będę przy komputerze to odpiszę

i włączę ci server... przywołam tyle stworów ile będziesz chciał i jakie będziesz chciał...

Opublikowano

@PanTobi

 

Albo źle piszę, albo nie ma takiej sieci.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...