Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ok.350 dni? Może 7 dni? Ważne


BeszKolann

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem co to za ban, za co go dostałem i na ile pisze mi Globalna Kara Czasowa Skazany przez nadzór bardzo szkodliwy wiem że to nie vac bo mam bardzo dobry stan ale widziałem na innych forach że na około 350 nawet może być mam nadzieje że ktoś mi pomoże.

Opublikowano

Niewiem co to za ban, za co go dostałem i na ile pisze mi Globalna Kara Czasowa Skazany przez nadzór bardzo szkodliwy wiem że to nie vac bo mam bardzo dobry stan ale widziałem na innych forach że na około 350 nawet może być mam nadzieje że ktoś mi pomoże Pozdrawiam Marcel

To jest ban na rok, uzywales pewnie niewykrywalnych cheatow, dostales duzo reportow i wleciales na overwatcha, nie mow ze nie uzywales bo overwatch mowi sam za siebie, za darmo nie dostaniesz bana.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

To jest ban na rok, uzywales pewnie niewykrywalnych cheatow, dostales duzo reportow i wleciales na overwatcha, nie mow ze nie uzywales bo overwatch mowi sam za siebie, za darmo nie dostaniesz bana.

Z kąt wiesz że  na rok?  I na ow dużo niewinnych ludzi trafiło.

Opublikowano

Po twojej pisowni już widzę, że pewnie czitowałeś. Nic na to nie poradzimy, możesz jedynie napisać do supportu.

Miałem to pisać, że po pisowni blablabla.. xD

 

@ top

Nie masz co do supportu nawet pisać bo nawet nie odczytają jak to będzie w sprawie bana, dostałeś bana --> pogódź się z tym --> 30 zł na nowe konto --> 2 paczki fajek mniej / jeden dzień bez imprezy.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Co wy mu ryjecie banie to jest perm a nie jakiś na rok xD

Overwatch jest na rok ....

 

Nie dostałeś vaca więc masz rok przerwy 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Dzięki chłopaki 60 zł poszło się j**** ale mam pytanie jak będę używał tam nowego (chyba hacka) a polega on na tym, że wyszukuje mi tylko jeden serwer czyli np: EU WEST, to też dostane bana?

Opublikowano

Dzięki chłopaki 60 zł poszło się j**** ale mam pytanie jak będę używał tam nowego (chyba hacka) a polega on na tym, że wyszukuje mi tylko jeden serwer czyli np: EU WEST, to też dostane bana?

Ingerencja w klienta/pliki = ban

 

Perm wyglądałby tak: ziomeczek dostał perma za wychodzenie z gier: 54ae7be4ab4f7.png

 

A co do tematu to mogłeś dostać za wychodzenie z gier, flame(toksyczny gracz).

Opublikowano

To jest ban na rok, uzywales pewnie niewykrywalnych cheatow, dostales duzo reportow i wleciales na overwatcha, nie mow ze nie uzywales bo overwatch mowi sam za siebie, za darmo nie dostaniesz bana.

 

Na serio dużo niewinnych osób dostaje takiego bana. Mój kolega miał silvera 2 chyba, zrobił ace, dziwnego fraga przez smoke trochę zrobił, i dostał bana, ale nie czitował :P

2a0c2mq.png

Opublikowano

Ingerencja w klienta/pliki = ban

 

Perm wyglądałby tak: ziomeczek dostał permaie  za wychodzenie z gier: 54ae7be4ab4f7.png

 

A co do tematu to mogłeś dostać za wychodzenie z gier, flame(toksyczny gracz).

Nie można dostać perma za wychodzenie z gier.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...