Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o serwerze HC na 1.5.2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Chciałbym zrobić serwer Minecraft na wersje 1.5.2 który posiadał by tryb Hardcore [czyli coś takiego jak SKKF kiedyś] Były by stare potki z skkf mały drop na złoto żeby ludzie grali potki nie koxy. Można zrobić też tak że kox bedzie dawał mniejsza regenke zeby jednak ludzie grali te potki. Na serwerze zrobił bym Anty cheat który bedzie blokował używanie Huzuni, Nodusa i innych czitów, skryptów  i myszek z macrem i innymi przyciskami (double triple). Dodał bym bany za śmierć na 1 dzien i możliwość kupna unbana za 60 groszy SMS. Nie było by sklepu takiego jak na skkf Kolorowy nick za 25 zl unban all za 100 zl ... Zrobił bym na serwerze też wasze pomysły które napiszecie w tym poście.

 

 

Opublikowano

Super pomysł tylko nie jestem przekonany do 1.5.2. Potki bez koxów? Nie widze tego.. jak każdy będzie mial potki sily to klepa bedzie trwała 5 min. bo wszyscy pozdychaja.

Opublikowano

 zrobił bym Anty cheat który bedzie blokował używanie Huzuni, Nodusa i innych czitów, skryptów  i myszek z macrem i innymi przyciskami (double triple).

 

a frytki ten antycheat bedzie dawal ?

 

najlepsze byly edycje przed wprowadzeniem rankingu i gildii

bo teraz to tylko bieganie w 20 zeby nabijac topke i nic wiecej 

jak zdedasz to piszesz do jakiegos gownianego moda typu thevaxes (jakies dziecko ktore na farcie jest w administracji) i masz ub 

 

zrobisz hc bez rakingu gildi i dropu ze stone to zagram na 100%

Opublikowano

Skryptów nie zablokujesz,najwyżej wykryjesz.Co do pomysłu większość starych graczy by zagrała,ale ci nowi nie wiedzą jak to było.był taki serwer oldhc(nie istnieje chyba) i średnio wypalił.wiesz.exp z expiarek,nie stone.drop może być ze stone bo rudy to już chyba przesada,1.5.2(więcej fps i fajne pvp).Ale reklama najważniejsza.na takim skkf choćby frakcje były i paczka z neta i tak by każdy grał bo reklamofał to Esz ka ka ef - jutuber

Opublikowano

@1361622928-U485574.png.degistive_ Nie bedzie tak ze bez koxów był by mały drop na złoto ze kazdy nosil by ze soba tego 1 koxa i pare refów + potki

 

@1361622928-U485574.pngAexirr nie chodziło mi dosłownie o zablokowanie tylko można zrobić tak ,że ktoś uderzy z dobula bedzie bil na skrytpach to puste hity będą wchodzić

 

@TheMolkaPL Mogę też zrobić serwer na 1.7.2 dam potki jak to było kiedyś na SKKF.

 

CO do tego dropu z rud nie byl bym pewnien bo nie każdy lubi chodzić po cave czy kopać tunele żeby szukać diaxów, czy złoto mogę zrobić tak , że dam drop ze stone ale będa małe szanse na wydropienie diaxów czy złota...

Opublikowano


Typowy gimbus raczej nie będzie zmieniał wersji bo ty tak chcesz.
Nie uda się.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...