Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekt - Prosty Overlay - Tylko ESP - Gracze/Itemy/Zombie/Pojazdy


MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                              REKT v1.1      UNDETECTEC 03.01.2015

 

Zawartość

606201420469176353087.png

 

Jak użyć?

 

1º Włącz ISS

2º Ustaw na grę w window modzie

3º Włącz hacka
4º Haxuj!!! ^^
 
vAx0wez.png?1
 
 
Działa na:
784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

windows/system32

 

Edit:

Już działa musiałem przeinstalować wszystkie wersje visual c++, teraz nie pokazuje mi w grze właśnie tych itemków i graczy dopiero jak rozwine z paska ten cheat.

Opublikowano

Niestety ale cheat DETECTED, przed chwila dostałem bana, cheata używałem z umiarem.

To że dostałeś bana to nie oznacza że cheat jest wykrywalny w 100%

­

Opublikowano

To że dostałeś bana to nie oznacza że cheat jest wykrywalny w 100%

Jednak uświadamiam, że dostałem bana nie używając go tak że od razu po zrespieniu lece do typa i zabijam.

Opublikowano

Te bany są losowe przez Fairfight wszystko zależy od szczęścia ja czitowałem na Play'breaku i pełno osób dostawało za nie go bana a ja nie :) To po prostu przypadek :)

Używałem go tylko na (itemki) bo na pvp lepiej nie używać

Opublikowano

Niestety ale cheat DETECTED, przed chwila dostałem bana, cheata używałem z umiarem.

Staraj się nie pisać double postów.

 

W niedługim czasie pojawi się nowa aktualizacja od Freda do PB.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jeżeli ktoś nam zraportuje to jesteśmy sprawdzani przez FairFaighta od razu ? Bo nie wiem czym używać go też do pvp.

Opublikowano

Jeżeli ktoś nam zraportuje to jesteśmy sprawdzani przez FairFaighta od razu ? Bo nie wiem czym używać go też do pvp.

Nie wiadomo po pierwszym może nie ale po dwóch,trzech,czterech ja używałem tylko do loot'u i bana nie miałem 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...