Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Autorski MineShop - Darmowy ItemShop na serwer, specjalnie dla Mineserv.EU


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratki dla moda/admina za przeniesienie poprzedniego tematu do stron internetowych -,- To jest plugin! 
Cześć dzisiaj napisałem specjalny plugin dla Mineserv.eu czyli:

 

3989578.png

 

Pozwala on na tworzenie własnych pakietów które gracz może kupić podczas gry wysyłając SMS. Plugin połączony jest z dostępnym zasilaczem.

 

PAMIĘTAJCIE ŻE TO ALPHA I MOŻE ZAWIERAĆ BŁĘDY

 

Config.yml

 

 

#Poradnik jak znalesc ID zasilacza znajdziesz w temacie z pluginem
ID_Zasilacza: abcd123

#Tego nie ruszaj bo plugin sie posypie. Opcja w planach
GUI: false

#Sprawdza czy sa dostepne aktualizacje
Auto-Check: true

#Komendy oddzielamy przecinkami (,)
#Jedyna zmienna to %player% - zamienia na nick gracza
#Kosztorys craft - zł
# Koszt SMS Ilosc craftow
# 3.69 zl 1
# 4.92 zl 2
# 6.15 zl 3
# 7.38 zl 4
# 11.07 zl 5
# 24.60 zl 9
# 30.75 zl 11
#Gdy podamy zla ilosc w craftach (nie istniejaca) plugin podczas kupna wywali blad.
#Ustawiasz sobie pakiety ktore mozna zakupic
#Cena w craftach
#Przykladowy pakiet:
# ProHardcore:
#Koszt: 3
#Opis: 'Dodaje cala zbroje diamentowa z zakleciem Ochrona IV'
#Komendy: say Gracz %player% wykupil pakiet ProHardcore, broadcast Zakup i ty!
Pakiety:
Vip:
Koszt: 3
Opis: Otrzymujesz pakiet VIP!
Komendy: say Gracz %player% zakupil pakiet VIP!

 

 

Komendy:

 

/sklep autor - Informacje o autorze
/sklep info - Ważne informacje
/sklep kup <NazwaPakietu> - Informacje jak zakupić dany pakiet.
/sklep pakiety - Pokazuje listę pakietów.
/sklep opis <NazwaPakietu> - Informacje szczegółowe o danym pakiecie

/sklep test - Testuje połączenie z zasilaczem.

 

Permisje:

 

MineShop.zasilacz - Pozwala testować połączenie z zasilaczem poprzez komendę /sklep test

 

Zmienne:

 

%player% - Zamienia na nick gracza, działa tylko w komendach.

 

Jak zdobyć ID zasilacza:

1. Wchodzimy i logujemy się na mineserv.eu

2. Przechodzimy do zakładki zasilacz

3. W miejscu zaznaczonym na czerwono jest nasze ID zasilacza

8qi87y.jpg

 

 

 

1e2dc92ed4be9a96d72d1fbc681c8ac951784dfd

Linki archiwalne w liście zmian.

 

Kliknij tutaj aby pobrać najnowszą wersję.

lolos11.keed.pl/download/MineShop-0.8-f.jar

Kliknij tutaj aby zobaczyć skan strony pobierania.

www.virustotal.com/pl/url/ae9795ee0967c63e35957bc0d79b91abfc3050b8df340fe5cd75d617f667b656/analysis/1414878059/

Kliknij tutaj aby zobaczyć skan pluginu.

www.virustotal.com/pl/file/035427299c91095f952e7771c24f20c3d5154bf2521ba25dd1cdf10a7283526c/analysis/1414877788/

Zdjęcia* (SS'y):

 

ywjdgk.jpg

 

a7unja.jpg

 

/sklep pakiety

q83yyd.jpg

 

/sklep kup <NazwaPakietu>

yxy0b0.jpg

 

/sklep testuj

ywjdgk.jpg

 

 

Lista zmian

 

# - informacja
+ - nowa funkcja
* - poprawa błędu
- - usunięcie funkcji
 
 

 

 

v 0.5 ALPHA
#Link archiwalny: brak
#Pierwsze wydanie.

v 0.6 ALPHA
#Link archiwalny: brak
#Poprawiono kolorowanie składni.
#Poprawiono wygląd niektórych wiadomości.
#Gdy wpiszemy znaki specjalne w kodzie zwrotnym SMS może wyskoczyć błšd.
*Naprawiono błędy w komendzie /sklep pakiety
*Naprawiono błędy w komendzie /sklep opis.
*Naprawiono błąd podczas kupna. Wyświetlano wiadomość o błędnej konfiguracji.

v 0.7 ALPHA
#Link archiwalny: brak
*Poprawiono kilka bugów
+Dodano automatyczne sprawdzanie aktualizacji

v 0.8 ALPHA
*Naprawiono kupowanie pakietów
#Przebudowano większość komend

 

 

 
Oryginalny temat:
a
* - Zdjęcia mogą się minimalnie różnić od stanu aktualnego 

 

 

Budowniczy
Opublikowano

Słabe nie podoba mi się. na internecie jest wiele więcej lepszych wystarczy wpisać w googl'e

Opublikowano

Słabe nie podoba mi się. na internecie jest wiele więcej lepszych wystarczy wpisać w googl'e

Na przykład ? Co Ci się nie podoba ? Ja osobiście nie mogłem niczego takiego znaleźć... 

 

 

Budowniczy
Opublikowano

@lolos12 nie do pracowany po co robić bete jak można odrazu popatrz sobie na google i pomyśl czy warto robić takie coś. Ogólnie fajny pomysł :)

Opublikowano

@lolos12 nie do pracowany po co robić bete jak można odrazu popatrz sobie na google i pomyśl czy warto robić takie coś. Ogólnie fajny pomysł :)

No właśnie patrzę i nic nie mogę znaleźć może jakiś link ? Nie dopracowany ? TZN. ? błędy ? bugi ? 

Beta a konkretnie ALPHA jest po to żeby gracze i administracja serwera przetestowali ten plugin ponieważ sam nie dam rady. 

 

 

Opublikowano

Na 1.8 nie działa, wyrzuca błąd.

Daj log, generalnie pisana pod 1.7.x ale spróbuję naprawić... 

 

 

Opublikowano

Ciekawe jak skoro plugin jest obfuskowany ;_; 

 

Jest na tyle mały, że bez problemu każdy (nooooo prawie każdy...) poprawi kod ;_;

Więc rzeczy do których się przyczepie:

  1. Zwracanie FALSE (cały czas... ;_: ) w onCommand (EDIT: jednak nie, jest (aż?) jedno true)
  2. Blokowanie głównego wątku zapytaniem do strony mineserv (lagi)
  3. http://scr.hu/32v8/b4gcs Tego ifa można było prościej: (zgaduję, że zmienna a przechowuje TRUE gdy połączenie z serwerem przeszło test pomyślnie przy uruchamianiu pluginu)
    if(!a)
    {
        return;
    }
    

    w kilku innych miejscach (np. w metodzie od sprawdzania aktualizacji (b())) można było zastosować to samo. Teraz kod przypomina trochę kalkulator wyborczy 2014...

  4. W klasie od komend używasz commandLabel do sprawdzania komendy, tym samym blokując możliwość tworzenia aliasów (hmmm, może to akurat było zamierzone?)

  5. http://scr.hu/32v8/dmi4ychyba o return zapomniałeś? xP Teraz gdy z konsoli wykona się cmd to najpierw wywali wiadomość, później błąd castowania z ConsoleCommandSander na Playera

Opublikowano

2 fiem juz "pracuje" nad tym norczol kifi chyba tez mial w 1 xD

4 Bylo ale chyba zmienie....

5 oj tam oj tam

 

 

Opublikowano

Ale Wy jesteście dziwni i niewdzięczni. 

Autor zrobił coś dla Was, bo ­średnio dwa razy do dnia ktoś zadaje pytanie o sklep SMS. W końcu coś takiego powstało, to piszecie, że są lepsze, że niepotrzebne i że słabe.

Ruszcie d***, zróbcie też bezinteresownie coś tak samo dobrego (albo lepszego!) i potem piszcie takie bzdury. Dlatego na MPC się udzielam mniej, a o wiele więcej na amerykańskich forach, bo to jest parodia.

 

Co do pluginu - świetna robota. Nie będę oceniał pod względem kodu, bo nie mi to oceniać. Już wyżej zajebiści specjaliści od Javy Ci wytknęli wszystkie błędy, więc wystarczy. ;)

 

Pozdrawiam.

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...