Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

I-MUONLINE DELUXE | Grand Opening 10-01-2015 | Build by players !


libriummu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i-muonline.gif

 

Welcome to I-Muonline, were a community build by muplayers who enjoy to make the perfect muonline.

We started by premium muserver files tweaked and perfected all ingame balances and finally added custom features for a better gameplay experience.

 

Configs:

- Experience: Medium-High exp

- Max Stat: 32767 stats

- Drop Rate: Special drops from Bosses&Events

- Fair PvP

- Good balanced spots and monster hp.

 

Configed Events:

- BC

- DS

- CC

- Q&A

- Skyevent

- HuntEvent

- IllusionTemple

- PVP-Event

- DungeonRaceEvent

- SwampEvent

- ImperialEvent

- Doppelganger Event

- LorenDeepEvent

- CrywolfEvent

- CastleSiegeEvent

 

Supreme fixes:

- Client+Serside antihack.

- Zen modificiation for lag-prevent.

- Agility bug fixed.

- Anti-dc system ( unless you hack yourself xD ).

- Good Auto-updater.

- New Algoritme for 3D.

 

Server Settings:

- 1GB internet up/downstream: minimize lag 

- Dedicated server: 24/7 online time, longterm !

- Antiddos + dos protection.

 

i-muonline.jpg

 

Please try our server and let us know what you think, in this beta period were still open for good suggestions and idea's 

GRAND OPENING I-MUONLINE 10-01-2015 !

 


Opublikowano

Custom exp, around 1500.

Drops are good, also exellent drops and proper events to hunt good items.

 

Well balanced by players, in our forum you can put your opinion and they can change aswell :D 

 

2,5 days left before grand opening !

Opublikowano

Nie polecam serwera. 

 

Administracja ma układy z niektórymi graczami. Bardzo często są lagi a następnie DC. Wbiłem 100 RR i nie polecam gry.

 

 

Pozdrawiam Bakacz.

Opublikowano

Niby są Ci ludzie , ale co z tego. Balans pvp to jedno wielkie bagno. BK nie może zabić MG ( z combo napierd*** w niego po x100 dmg. , to jest normalne? ).

Jak ktoś lubi farmić resy czyli : TP stadium res TP STADIum res TP itp to polecam :).. Resy bije się szybko

 

 

A co najlepsze za gr dostajesz 50 PEP tj~~ 1 ring fo kosztuje 500 :) , obliczcie :)

Opublikowano

gorszego scierwa jak ten serwer nie widzialem brak jakiegokolwiek balansu

admini oddali zameg zaprzyjaznionej guild bez csa 

totalny chaos

non stop dc

lagi ze slide show normalnie

w skali do 10 minus 99

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...