Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam prywatnego serwera z dużą ilością ludzi


roberto90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gra nie chce mi sie odpalic najpierw byly problemy z xtrapem teraz xtrap sie odpali z akutalizuje ale nawet gra sie nie odpali o co tu chodzi czy ktos wie jak to naprawic ??? 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

2391376d68344a1abbde4a341afecfa6.0.gif

Opublikowano

Czasami tak czasami nie. DDOSY raz na jakiś czas są i problemy z klientem ale administracja stara się jak najszybciej to naprawić.

Kappa.

Opublikowano

Wygląda nawet spoko, szczerze mówiąc ostatnio nawet szukałem czegoś sensownego, żeby oderwać się od problemów świata doczesnego i ponapieprzać w starego, dobrego cabala. Szkoda tylko że z tego co widzę po komentarzach są problemy z DDoS. ^^ 

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

To chyba masz coś z internetem albo kłamiesz... Serwer dzisiaj cały dzień chodzi bez problemów.

Musisz chyba zresetować ruter, albo wyłączyć antywira i zapore.

Kappa.

Opublikowano

pytanko, te coiny to pewnie za te nagrody co są co 30min? one idą w kółko czy jak?

i czy jak będę online 1h to potem odnowa, czy czas się nie resetuje ?

Opublikowano

pytanko, te coiny to pewnie za te nagrody co są co 30min? one idą w kółko czy jak?

i czy jak będę online 1h to potem odnowa, czy czas się nie resetuje ?

To nie coiny tylko alz. I tak jest tak w kółko.

Co 3h dostajesz ecc równowartości graczy online.

Czas masz 30 minut jeżeli na liczniku masz 15 i wyjdziesz to się resetuje.

Kappa.

Opublikowano

Degistive mi chodziło o cc, alzy swoją drogą.

Mi chodzi czy jak odbiorę nagrody przez 1h, czyli 2 razy

to potem jak znów wejdę to muszę od nowa czy po 2h już będą cc ?

Opublikowano

tylko ja mam problem z zalogowaniem się dzisiaj ?

 

i pytanie są tu resety? jak tak to jak działają?

bo jak wchodzę w staty postaci na stronie to pisze"

Level 107   Reset 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...