Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć FPS na takim lapku?


Peteriozon123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokup pamięć ram na początek też zwiększa jakość fps 

 

Ja osobiście na swoim lapku posiadam 8g ramu czyli więcej niż na pc nawet xD

 

Na lapku fpsy sięgają mi 100 fps wachania pomiędzy 120 fps

na pc to już 70 fpsów 

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

@Only Head Shot

Ja 4 gb ram i stale 60 fps bo monitor na więcej nie pozwala na full detalach.

Więc na low powinno wystarczyć 2 gb.

@topic

Spróbój albo:

dx9 -novid -nod3d9ex -high -threads 2 +cl_forcepreload 1

Albo:

dx9 -novid -nod3d9ex -low -threads 2 +cl_forcepreload 1

I podaj jaka karta graficzna.

Opublikowano

Juz daje karte graficzna chociaz bardziej CS:GO zależy od procka :p (Najgorsza karte ever xD) Intel HD graphics ( Chyba to)


Only head shot chodzi mi o jakieś sposoby "darmowe" xD


D3monic a które lepiej wpisac to 1 czy 2 ?

Opublikowano

Ja tego dx9 zostawiłem, bo strasznie dziwnie mi sie myszką jeździło... Mój kod startowy to:

-novid -high -tickrate 128 -threads 2 -language english 

 

 

 

Opublikowano
dx9 -novid -nod3d9ex -low -threads 2 +cl_forcepreload 1

To nie wiem ale to na moje to jakby ograniczalo do 2 rdzeni. 

Mi pomogło. Na low mialem 60 fps teraz na full 60 fps.

Opublikowano

Nie dasz rady zwiększyć fps'ów a jeżeli już tak no to ok. 5-10fps i tak gra dalej będzie nie grywalna. Kup nowego laptopa, albo pc i problem rozwiązany, bo z tym już nic nie zrobisz. 

Opublikowano

Damian Ale tak się grać nie da w oknie.... Tak generalnie to spróbowałem tej 1 komendy startowej co mi ktos podał i jest lepiej mam po 30-40 fps no chyba ze jestem w smoke itp to potrafi spaśc do 20 a przy dobrych wiatrach wzrasta do 60 xD spróbóje teraz tą 2 komende może okaże się lepsza WIELKIE DZIĘKI :)))) Bo generalnie gram "Proporcje ekranu 4:3 żeby można było ustawić 640:480 itp a w 16:9 np. sa za wielkie lagi. Dlatego nie wiem czy da się grać "W oknie"

Opublikowano

 

@D3monic

Ja usunąłem to gówno - źle mi czytało ruchy myszki

-nod3d9ex

A nie wiem może i tak, dla mnie różnicy nie ma. :P Ale może sprawdze lepiej moze bedzie sie grac. ;p

@1361622928-U485574.pngPeteriozon123

Ustawienia Ci sie resetują? Weź domyślne i tyle.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...