Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Czerwony Hwang Dla Wojowniczki I Inne


Mr Szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.pobieramy:

GrannyViewer Kliki

IrFanView Klik

IrFanView plugin Klik

Pakery Klik

oraz program do rozpakowania epk i eix klik

Skanow nie daje bo ze strony producenta

2. instalujem all programy

3. wypakowujemy plik z pack PC i PC2, poczym tworzymy folder ymir work na dysku D i wklejamy tam nasze rozpakowane pliki PC

3. wchodzimy w

D:\ymir work\PC\warrior

i kopiujemy pliki warrior_king01.dss i warrior_king02.dss do folderu

D:\ymir work\pc2\warrior

4. taki jest efekt zmiany:

http://img704.imageshack.us/i/96316948.jpg/

5.teraz czas na sure tylko lecz tam kopiujemy 4 pliki dds czyli sura_king01.dss sura_king02.dss i sura_king01_cloak.dss, sura_king02_cloak.dss i taki mamy efekt zmiany :

http://img682.imageshack.us/i/63746431.jpg/

6. teraz kopiujemy folder ymir work do sciezki

C:\User\NAZWA_UZYTKOWNIKA\eix-epk\Source

poczym do folderu wklejamy pierw paker do PC i zapakowujemy pliczek potem tak samo z pc2, 4 pliczki pc wklejamy do pack cieszmy sie zmiana

7. mozemy tez sie bawic np ze woj ma hwanga ninja i na odwrut tylko musimy wiedziec jak sie wabi ich tekstura czyli :

http://img714.imageshack.us/i/62727247.jpg/

tylko pamietajmy o zmianie nazwy na prawidlowa

UWAGA W FOLDERACH PC I PC2 JEST TAKIE POZADEK

PC:

assassin-kobieta

shaman-kobieta

sura-facet

warrior- facet

PC2:

assassin-facet

shaman-facet

sura-kobieta

warrior-kobieta

PORADNIK BY ME

POMOGLEM DAJ MI MINUS -

Daj-

Opublikowano

@Schittset

 

A Ty nie baw się w moda, bo od upominania właśnie On jest...

 

@Topic

Fajny poradnik. Może w najbliższym czasie sobie dodam do clienta ;>

+

 

Ps. Wiesz może jak spakować nowe konie ?

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

Może nie ten temat ale padło pytanie o konie nie wiem czy wiecie ale joshi92 z FreeWorld2 dodał już te z koreana na server ale niestety nie można na nich jeszcze jeździć!

 

@co do tematu + I Dzięki za fatygę. :)

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...