Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lol sie nie chce włączyć


miki5225

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od wczoraj (tj. od 2 stycznia 2015) mam problem z uruchomieniem lola . Gra się normalnie włącza , jednak gdy próbuje zalogować się na konto wyskakuje komunikat widoczny na zdj. Próbowałem wielu sposobów (m.in. Ponowne zainstalowanie gry) lecz żaden nie pomógł. Dodam że wcześniej gra działała normalnie. Liczę na pomoc :/

post-1246641-0-48057800-1420320114_thumb.png

Opublikowano

Wyłacz firewalla bo Ci może blokować lola i spróbuj właczyć lola jako administrator a jak to nie pomoże to reinstall.

:D :D :D :D :D :D :D

Opublikowano

Miałam często taki problem..

W przegladarce explorer odznacz i zaznacz na nowo Pracuj w Trybie Ofline :) Będzie działać na 100 %

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Wejdz w Panel Sterowania>>System i Zabeczpieczenia>Narzędzia Administracyjne>>Usługi>>Musisz poszukać usługi Pomoc IP naciskasz prawym i zatrzymaj te usługę. :)

Miałem ten problem jak zmieniałem dostawce neta

Opublikowano

Uruchom jako administrator,jeżeli nic nie pomaga to może usuń i na nowo pobierz gre.

You could be the corpse and I could be the killer
If I could be the devil, you could be the sinner
You could be the drugs and I could be the dealer
Everything you say is like music to my ears

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...