Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pytanko


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sa programy co "wyciagaja" tp z gry....

Jeżeli twierdzisz że osoby co maja sygny typu kaka jest złym modem to debile wklej to do swojej sygny

Opublikowano

chyba nie wiecie oco mi chodzi ,

 

chodzi mi oto gdzie ten offset czyli offset anty kicka znalesc

[mor9pl_8_1.png

 

Hackers 1 : 1 Punkbuster Team ;o

 

 

sorry za ortografie ale ja byc z berlin

Opublikowano

Ta.

Ale offset sie nie zmienił od ładnych paru update'ów z tego co pamiętam więc zawsze jest &H90 na anty kick tak samo na unl ammo x]

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano
^czyli &H90 jest offset na wszystko co nie pisze w adressach

 

&H90 to wartość zapisana szesnastkowo w VB8, a przypisana do adresu pamięci jest równoznaczna z funkcją NOP w assemblerze (nie mylcie z funkcją NOP z modułu). Funkcja NOP w asseblerze oznacza operacje, która nic nie robi (No Operation). Może się pojawić jako offset, ale w tym przypadku nim nie jest.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...