Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Model Ferrari 3D 13 animacji (mozna jezdzic nim w grze)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pisałem ostatnio by do hitlera dodali auto to bd miał się w czym bujać :x nie skorzystam ale bekowe :D

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

O stary przeginasz.

Zaprzestań już wrzucania tematów bo robisz syf.

 

Czy to chociaż odrobinę pasuje ci do metina? Odpowiedz na to sobie sam..

Jeszcze to bezczelnie wrzucasz na MPC no ludzie .

Ten Model to kompletny badziew.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

O stary przeginasz.

Zaprzestań już wrzucania tematów bo robisz syf.

 

Czy to chociaż odrobinę pasuje ci do metina? Odpowiedz na to sobie sam..

Jeszcze to bezczelnie wrzucasz na MPC no ludzie .

Ten Model to kompletny badziew.

 

 

 

Kto chce niech pobiera a kto nie to niech wypier....

81330142092000894794.png

Opublikowano

 

A ja wyraże swoją opinie na temat twojej beznadziejnej publikacji.

Jako użytkownik moge wypowiadać się w każdym temacie.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

O stary przeginasz.

Zaprzestań już wrzucania tematów bo robisz syf.

 

Czy to chociaż odrobinę pasuje ci do metina? Odpowiedz na to sobie sam..

Jeszcze to bezczelnie wrzucasz na MPC no ludzie .

Ten Model to kompletny badziew.

W czym widzisz problem?

Koń pod nogami, czy w logo na masce, zawsze koń! xD

0VPaRnd.png

Opublikowano

K***a, ale z*******e, dodaje na serwer, gracze się ucieszą, dam mu speed ruchu +3000000000. W itemshopie dodam za 300zł, k***a, genialne! Wielkie dzieki chłopie.

Nawet paliwo można do niego sprzedać, myślę nad ceną,ale pewnie 10l. za 100zł hmm... Przydałby się jeszcze Maluch :3 czyt. Fiat 126p. Wtedy to można się bawić, więcej pali, więcej zysku. 

@Edit można zrobić 2 modele, jeden taki jak na Polskich drogach, będzie tłukło, cały czas tłukło, a drugi 2x drożej jak na Amerykajskich nie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...