Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][sugestia] team lol-a forumowu


Ambrozjak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pomyślałem, ze mozna by bylo zrobic forumowy team do lola, juz jakis bardziej ogarniety, zebrac 8 osob pocwiczyc i powoli startowac w turniejach. Dodatkowo sypnac po plakietce na forum zawodnikom. Nie chce sie rozpisywac, wyrazcie swoja opinie.

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

8 osób to trochę za mało, przydałoby się więcej na zmianę.

Ogólnie NEUTRAL.

Ale z tego co pamiętam to w Teamie na lolu jest miejsce dla 8 osób.

 

Ogólnie przydałyby się 2 teamy do ćwiczenia między sobą.

Z nich wybierana byłaby główna drużyna. Hym..

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Ale z tego co pamiętam to w Teamie na lolu jest miejsce dla 8 osób.

 

Ogólnie przydałyby się 2 teamy do ćwiczenia między sobą.

Z nich wybierana byłaby główna drużyna. Hym..

Bardzo dobry pomysł tak robią koreańskie teamy.
Opublikowano

Ale z tego co pamiętam to w Teamie na lolu jest miejsce dla 8 osób.

 

Ogólnie przydałyby się 2 teamy do ćwiczenia między sobą.

Z nich wybierana byłaby główna drużyna. Hym..

Chodziło mi o to, żeby nie grali cały czas ci sami zawodnicy ;)

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

było kiedyś i gówno z tego wyszło (głównie same hejty), znalazł się taki "Farex", który mówił, że rekrutuje do takiego zespołu każdego kto miał jakieś tam elo(np. 1450), a on sam siedział na  wiele mniejszym elo.

 

Nie

Opublikowano

Był kiedyś taki team i niestety okazał się pomyłką. Natomiast jeżeli ktoś z aktualnego teamu miałby ochotę się za to zabrać, to jestem na tak, bo warto spróbować.

Opublikowano

Był kiedyś taki team i niestety okazał się pomyłką. Natomiast jeżeli ktoś z aktualnego teamu miałby ochotę się za to zabrać, to jestem na tak, bo warto spróbować.

Wtedy to była wina osoby, która się tym zajmowała. Jak by się ktoś postarał to mogło by to wyjść. Teraz co chwile jest jakiś turniej w lolu.

Opublikowano

oh dzieci, wielkie wy ambicje macie, ale mozecie je spelniac poza forum

nie, za duzo by bylo klotni, za duzo chetnych, jak bys to wybral? mpc forum i turnieje? no tak jak 1/2 lata na bolu/Lhashtag

­

Opublikowano

oh dzieci, wielkie wy ambicje macie, ale mozecie je spelniac poza forum

nie, za duzo by bylo klotni, za duzo chetnych, jak bys to wybral? mpc forum i turnieje? no tak jak 1/2 lata na bolu/Lhashtag

Oj głupoty piszesz, same głupoty

Wybrał po prostu po dywizji, próbne gry itp. na forum nie ma miliona diamentów Panie z*********e stary

Na sto procent 1/2 diamentów+ lata na bólu, kompleksy bronza

Opublikowano

Oj głupoty piszesz, same głupoty

Wybrał po prostu po dywizji, próbne gry itp. na forum nie ma miliona diamentów Panie z*********e stary

Na sto procent 1/2 diamentów+ lata na bólu, kompleksy bronza

mam prawo tak sadzic, a ty nie masz argumentow by zaprzeczyc widze

oh probne gry, piekne, i co to da forum? ze kilka dzieciakow wygra jakiegos scrima? prosze cie

po prostu to nie ma przyszlosci

­

Opublikowano

Można za jakiś czas spróbować. To nic nie kosztuje.

Jak nie wypali to trudno.

Jak wypali to dobrze.

 

Nie wiem po co się spinać bez potrzeby. Spinki są dla dziewczynki.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

8 osób to trochę za mało, przydałoby się więcej na zmianę.

Ogólnie NEUTRAL.

 

­

Opublikowano

mam prawo tak sadzic, a ty nie masz argumentow by zaprzeczyc widze

oh probne gry, piekne, i co to da forum? ze kilka dzieciakow wygra jakiegos scrima? prosze cie

po prostu to nie ma przyszlosci

16 lat i wielki dorosly, podalem ci argumenty slepoto. Forum to da reklame jezeli sie uda, dla mnie Ty nie masz przyszlosci, wyzywasz od dzieciakow a sam jestes pewnie jeszcze dzieckiem, co ty dajesz forum wyzywajac innych od dzieci.

Opublikowano

16 lat i wielki dorosly, podalem ci argumenty slepoto. Forum to da reklame jezeli sie uda, dla mnie Ty nie masz przyszlosci, wyzywasz od dzieciakow a sam jestes pewnie jeszcze dzieckiem, co ty dajesz forum wyzywajac innych od dzieci.

nic nie daje, bo nie musze

myslisz ze to takie proste? gdzie ty forum masz zamiar reklamowac? mylisz ze ktos ze swojej reki pojedzie na LAN'a tylko po by reklamowac jakies forum? osmieszasz sie ze swoimi wartosciami

a to czy jstem dzieckiem pozostawie sobie, ty do tego nie nic masz, ale widzac takie sugestie mam prawo tak sadzic o tobie

btw nadal nie widze zadnego argumentu oprocz reklamy ktora jest bledem jak juz powiedzialem dlaczego

­

Opublikowano

nic nie daje, bo nie musze

myslisz ze to takie proste? gdzie ty forum masz zamiar reklamowac? mylisz ze ktos ze swojej reki pojedzie na LAN'a tylko po by reklamowac jakies forum? osmieszasz sie ze swoimi wartosciami

a to czy jstem dzieckiem pozostawie sobie, ty do tego nie masz, ale widzac takie sugestie 

btw nadal nie widze zadnego argumentu oprocz reklamy ktora jest bledem jak juz powiedzialem dlaczego

Hipokryta, wyzywasz od dzieci mimo to, że sam nim jesteś.

Tak, na lana przyjadą, żeby wygrać nagrody mózgu.

Opublikowano

Hipokryta, wyzywasz od dzieci mimo to, że sam nim jesteś.

Tak, na lana przyjadą, żeby wygrać nagrody mózgu.

xD

symboliczne kilka stowek? myslisz ze sam przyjazd oznacza nagrody? 

dobra koncze to, zycze powodzenia w forsowaniu tej sugesti

przeciez bedzie dobrze jak ten team wyjdzie z 1 rundy go4lola xD

­

Opublikowano

xD

symboliczne kilka stowek? myslisz ze sam przyjazd oznacza nagrody? 

dobra koncze to, zycze powodzenia w forsowaniu tej sugesti

przeciez bedzie dobrze jak ten team wyjdzie z 1 rundy go4lola xD

Młodociany hipokryta, ktory dalej nie wie co pisze zle.

Opublikowano

15 osób zebrać i niech ćwiczą między sobą, a potem 5 najlepszych by się wybrało.

Coś w tym stylu.

Dobrze można trenować wtedy grając custom rankedy 5v5.

Hmm...

313561454060320945952.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...