Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić warp tylko dla vipów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc mam problem. Chodzi o to ze chcialbym zrobic tak aby tylko vip mogl uzyc /warp vip

jednak problem polega na tym ze pisze mi ze nie mam uprawnien :/

ponizej macie permissions

 

groups:
  Gracz:
    default: true
    permissions:
    - essentials.spawn
    - essentials.home
    - essentials.motd
    - essentials.helpop
    - modifyworld.*
    - funnyguilds.player
    - essentials.tpdeny
    - essentials.tpaccept
    - essentials.kit
    - essentials.sethome.multiple
    - essentials.sethome
    - essentials.kits.tools
    - RandomPlacer.use
    prefix: '&8[G]&7'
    options:
      build: true
      rank: '1000'
  Admin:
    permissions:
    - essentials.*
    prefix: '&4[A]&c'
    options:
      build: true
      rank: '0'
  Vip:
    permissions:
    - essentials.spawn
    - essentials.home
    - essentials.motd
    - essentials.helpop
    - modifyworld.*
    - funnyguilds.player
    - essentials.back
    - essentials.reapair
    - essentials.warp.vip
    - essentials.tpa
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpahere
    - essentials.tpdeny
    - essentials.kit
    - essentials.sethome.multiple
    - essentials.sethome
    - essentials.kits.tools
    - RandomPlacer.use
    prefix: '&6[VIP]&e'
    options:
      build: true
      rank: '1000'
 
za pomoc like ;d

LUBIĘ CHODZIĆ PO TRAWCE :D

Opublikowano

Vip musi miec uprawnienie essentials.warp.nazwawarpu

A gracz -essentials.warp.nazwawarpu

ale jak sie przyjrzysz to jest napisane

    - essentials.reapair
    - essentials.warp.vip
    - essentials.tpa

LUBIĘ CHODZIĆ PO TRAWCE :D

Opublikowano

Musisz w confing.yml essentiala włączyć 

Linijka 298: per-warp-permission: false
Zmienić na true, ale licz się z tym, że teraz jak stworzysz warpa to:
1. Każde uprawnienie do jakiegokolwiek warpa musisz dawać, czyli jak masz np. /warp las to gracz jak i zarówno Vip muszą mieć te uprawnienie, żeby się mogli do niego tepnąć..., ale nie ma innej opcji, jedynie pozostaje skrypt..., ale jest nie konieczny i opcja w.w jest tym czego chcesz

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

dobra zmienilem juz sam ;) o dziwno jakos mi nie zapisalo permiossions i dlatego mialem taki problem  :D

LUBIĘ CHODZIĆ PO TRAWCE :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...