Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiórka na serwer Freebuild+gildie


SlipekXD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam dla Was dobra propozycję, ale wiadomo nie każdy musi to zrobić. Organizuję zbiórkę pieniędzy na serwer minecraft freebuild + gildie. Jak na razie byłyby 100 slotów, ale im więcej osób by się składało, to kto wie, czy nie będzie więcej. Darowizny płaćcie poprzez PayPal, wystarczy kliknąć w diamenta:

<form action="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr"method="post" target="_top">
<input type="hidden" name="cmd" value="_s-xclick">
<input type="hidden" name="hosted_button_id" value="8A29UHHQLTF3N">
<input type="image" src="http://img823.imageshack.us/img823/4111/natest.png"border="0" name="submit" alt="PayPal — Płać wygodnie i bezpiecznie">
<img alt="" border="0" src="https://www.paypalobjects.com/pl_PL/i/scr/pixel.gif"width="1" height="1">
</form>
 

Żeby was zachęcić napisze wam co serwer będzie wstępnie posiadał:

 

Działki darmowe 15x15

Działki VIP 50x50

działki płatne od 20x20 do 35x35

Rangi [VIP], [sVIP], [Gracz] do kupienia i ranga  [sGracz] dla stałych graczy

Eventy tj. spleef, wipeout, parkoury

PVP na arenie pvp(zamku) i na /warp survival (Survival, czyli tam gdzie są filie gildii)

I wiele więcej!!

 

Wstępnie potrzebujemy około 30zł! (hosting craftserve)

 

P.S. Rekrutacja na moderatora otwarta! Info na PW

Opublikowano

Gdyby to był jakiś ciekawy serwer, nowy czy coś ale nie oklepane fb z gildiami!

Zamiast sępić kasę na forum weź się do roboty. 

A jak masz mniej jak 18 lat to ulotki roznoś k***a.

Nie pozdrawiam.

p.s. nawet żule ładniej potrafią wyłudzać hajsy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...