Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Udzielisz mi rad, jestem początkujący?


dzbanee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, otóz nagrałem krótki filmik który przedstawia mój poziom gry w Osu.


 


Mapke wybrałem moją jakąś randomową, lecz bardzo mi się pdooba.


Oczywiście przechodziłem na easy (x .


 


 


To nie jest żadna reklama kanału.. Poprostu chce żebyście udzielili mi rad, albo jakiś wskazówek na przyszłość.


 


Gra bardzo, ale to bardzo mnie wciągnęła, chciałbym grać w nią dłużej niż tylko 2 tygodnie (^= .


 


Oto filmik:


 


https://www.youtube.com/watch?v=2kMuLxQMcDA


 


 


Gram jak coś myszką i klawiaturą.


 


Z czego słyszałem, żeby osiągnać poziom taki wysokii trzeba grac jednak na tablecie.


 


Z góry dzięki za rady cya ~.


Opublikowano

Całkiem nieźle jak na początek, gdy masz te dwa kółka obok siebie gdzie musisz przeciągnąć z jednego na drugie to gdy zaczniesz pojawi ci się takie kółko i musisz dosyć uważnie przeciągać bo musisz się mieścić w tym kółku zanim dojdziesz na drugie dlatego miałaś fail ;) poza tym wszystko ok. SOry nie wiedziałem jak to napisać mam nadzieję, że ogarniesz ;p

Opublikowano

Faktycznie, na sliderach odrazu Cie do końca ciągnie^^  więcej pointsów za przeciąganie :D

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Nie trzeba przestawiać się na tablet :)

Tutaj jest gracz który gra szybkie mapy myszką i klawiaturą :https://www.youtube.com/watch?v=UYB-ddKUW2w

 

Jak nauczysz się myszką to będziesz umiał grać myszką :D co lepsze tablet czy mysz ? Zdania są podzielone :)

 

Tablet najlepszy jest dla leworęcznych bo mogą mieć pen w bardziej wyćwiczonej ręce :)

 

Dobrze grasz :D jak zapewne 90% Graczy Osu! w swoim 1 razie :D

Hehe pamiętam jak Ja psułem mapki za 1 razem gry hehe to była beka Hehe

TEMAT


 


  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie trzeba przestawiać się na tablet :)

Tutaj jest gracz który gra szybkie mapy myszką i klawiaturą :https://www.youtube.com/watch?v=UYB-ddKUW2w

 

Jak nauczysz się myszką to będziesz umiał grać myszką :D co lepsze tablet czy mysz ? Zdania są podzielone :)

 

Tablet najlepszy jest dla leworęcznych bo mogą mieć pen w bardziej wyćwiczonej ręce :)

 

Dobrze grasz :D jak zapewne 90% Graczy Osu! w swoim 1 razie :D

Hehe pamiętam jak Ja psułem mapki za 1 razem gry hehe to była beka Hehe

a gdzie ta "szybka mapa"?

 

zeby nie bylo offtopu, po pół roku treningu z tabletem takie mam efekty;

https://www.youtube.com/watch?v=UfK6zZJ3BUQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...