Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] ♦Theria.pl - Nowy dungeon, serwerowe szkatułki!


Jekorgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze tak autorsko że japierdole.

 

Szczegół że 

-Mapa jest na mpc

-Quest jest na mpc

-Dodam że ten bs też jest na mpc

 

Solidne 2/10

 

GG-36573557

1797821.jpeg

 

Opublikowano

Ehh. ja tu nic autorskiego niestety nie widze na dodatek słabo ustawione regeny stone na skałach metiny się panoszą.

Powodzenia.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Dungeon był na MPC ale fajnie że go wykorzystali. :)

Fajne ikony szkatułek.

Zobaczymy co tam dalej szykujecie.

Opublikowano

Widze tak autorsko że japierdole.

 

Szczegół że 

-Mapa jest na mpc

-Quest jest na mpc

-Dodam że ten bs też jest na mpc

 

Solidne 2/10

Źle to ująłem , nazwę tematu oczywiście zmienię , mapa jest na MPC , Questu na mpc raczej nie ma.

 

Ehh. ja tu nic autorskiego niestety nie widze na dodatek słabo ustawione regeny stone na skałach metiny się panoszą.

Powodzenia.

Wszystko będzie ładnie ustawione, serwer nie jest nawet jeszcze gotowy do bety, można powiedzieć iż jest to Pre-Alpha. Filmiki są nagrywane po to aby było widać jakiś postęp i, że coś się na serwerze dzieje!

 

Dungeon był na MPC ale fajnie że go wykorzystali. :)

Fajne ikony szkatułek.

Zobaczymy co tam dalej szykujecie.

Dziękujemy, mamy jeszcze w planach wiele do zrobienia :).

 

//Nie jestem technikiem serwera Theria.pl , to tak dla uściślenia :).

Opublikowano

Źle to ująłem , nazwę tematu oczywiście zmienię , mapa jest na MPC , Questu na mpc raczej nie ma.

 

Wszystko będzie ładnie ustawione, serwer nie jest nawet jeszcze gotowy do bety, można powiedzieć iż jest to Pre-Alpha. Filmiki są nagrywane po to aby było widać jakiś postęp i, że coś się na serwerze dzieje!

 

Dziękujemy, mamy jeszcze w planach wiele do zrobienia :).

 

//Nie jestem technikiem serwera Theria.pl , to tak dla uściślenia :).

Jeżeli nie jesteś technikiem to po co piszesz że to autorska rzecz.

GG-36573557

1797821.jpeg

 

Opublikowano

Jeżeli nie jesteś technikiem to po co piszesz że to autorska rzecz.

Ja tylko publikuję film, poza tym źle się wyraziłem z tym tytułem, quest jest autorski, to prawda, a o mapie dowiedziałem się po stworzeniu tematu, nie zmieniłem go od razu ponieważ nie było mnie w domu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...