Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poleca ktos tą mysz i klawiature?


Kakarott1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Bardzo dobry zestaw, ja bym nic nie zmieniał, myszka bardzo dobra spokojnie da rade do GO, klawiatura tania,solidna i podświetlana, a podkładka w miarę duża i dobra w dotyku ;)

                                                                             

Opublikowano

Bardzo dobry zestaw, ja bym nic nie zmieniał, myszka bardzo dobra spokojnie da rade do GO, klawiatura tania,solidna i podświetlana, a podkładka w miarę duża i dobra w dotyku ;)

Klawiature kazdy ,,gimb" czy inny nolife zna na pamiec.

Opublikowano

Hehe, ja pamiętam ją nadal :D

                                                                             

Opublikowano

Hehe, ja pamiętam ją nadal :D

Biore podswietlana bo za zwykla Natec'a dalem 60zł. A tak to rodzice beda mieli latwiej bo wciaz nie wiedza gdzie co jest :D Mam jeszcze taki wybor. Ze nie biore klawiatury ale biore Zowie FK1. Ale raczej wybiore mysz/klawe/podkladke

Opublikowano

najlepiej wez sobie ten zestawki który podałeś i będzie git

                                                                             

Opublikowano

Podkładkę posiadam i serdecznie polecam, szczególnie za tą cene bo ja w Media Markt kupiłem za 70 zł  8S

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens kupywania pseudogamingowej klawiatury, ba, w grach najwazniejsza jest myszka. Dlatego bierz cos lepszego, podana zowie fk1 bedzie baaardzo dobra, lepsza od kinzu. A podkładka podana jest okej, taniej i dobrej nie znajdziesz, wiec mozesz ją brać. Wnosek: Podkładka z twojego zestawu + bardzo dobra myszka pokroju zowie fk1 + wytrzymała, dobra, nie koniecznie gamingowa klawiatura. Dorzuc 50 zł to sobie kupisz klawiature z niepotrzebnymi bajerami (Sam ze swojego doswiadczenia wiem, ze myszka jest wazniejsza od klawiatury - mam klawiature za 30 zł i jakiś gamingowy s**t za 100, roznicy duzej nie widze, za to przy zmianie myszki juz widze, aktualnie mam jakis s**t, bo mi sie popsula, i o wiele gorzej mi sie gra)

 

@Edit Zeby nie bylo. Myszki SS są dobre, miałem Kane, grałem też Kinzu v2, są dobre, ale fk1 to półka wyżej (Na pewno sie sprawdzi w cs:go, w produkcji pomagał, dostosowywal, testowal Neo)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...