Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Warny w dziale fan art > zlecenia > grafika


Bobson.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Wiem, że mało siedzę w dziale i w ogóle ale boli mnie jedna rzecz,


która jest dosyć istotna.


Mianowicie chodzi mi o osoby piszące "zlecenie" na np. sygnaturę.


 


Zlecenie wygląda mniej więcej tak:


 


tematyka: sport


render: dowolny


kolorystyka : wedle uznania 


rozmiar: domyślny


materiały: brak


 


Ktoś bierze się za takie zlecenie, wybiera sobie render, który mu pasuje


i zaczyna robić sygnaturę. 


Schodzi mu na tym przykładowo 40 minut, daje gotową pracę a tu


odzew od autora zlecenia:


 


Nie pasuje mi ten render, te kolory ehhh.... lepsza byłaby jakby 


była w niebieskiej kolorystyce. 


A w dodatku nie lubię tego piłkarza 


 


W ten oto sposób marnują kogoś cenny czas.


 


Moim skromny zdaniem powinno być tak, że niedokładne zlecenie 


powinno być nagradzane warnem 5% albo usunięciem tematu ze zleceniem


oraz umieszczenie użytkownika na persona non grata jeśli sytuacja się powtarza.


 


Jeśli ktoś daje zlecenie powinno być ono opisane 


i powinien znajdować się w nim przynajmniej render :)


 


2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Ktoś bierze się za takie zlecenie

:O Ktoś jeszcze wykonuje zlecenia?

 

 

Co do sugestii to jestem neutralny.

Jeżeli grafik ma jakiś rozum to niedopracowanych zleceń nie wykonuje.

Natomiast jak bierze takie przykładowe zlecenie - tematyka "sport" i liczy na to, że trafi w gusta zleceniodawcy to niech bierze - co Ci to przeszkadza?

Opublikowano

Bo  to bezsensowne zaśmiecanie działu syfem. 

Większość osób olewa takie zlecenia i dział traci na wartości bo w większości tematy są puste. 

 

 A taka nagroda dla bezmyślnych może ich czegoś nauczy :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Na tak, niechlujstwo powinno być karane przynajmniej wyrzucaniem zlecenia.

Opublikowano

No spoko, może najlepiej dajcie akceptowanie tematów w dziale zlecenia.

Opublikowano

Na tak, niechlujstwo powinno być karane przynajmniej wyrzucaniem zlecenia.

 

Tak, bo jest chyba jakaś persona w zleceniach, więc byłaby to odpowiednia kara.

Opublikowano

No spoko, może najlepiej dajcie akceptowanie tematów w dziale zlecenia.

To właśnie m.in. przez twoje zlecenie się oburzyłem ;) 

 

Jakbyście poświęcili więcej czasu a nie tylko ctr + v to by było wszystko spoko.

 

Skoro, warny są przyznawane za spam, to czemu za robienie syfu w dziale ma nie być warnów ? 

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Wypadało by się tu wypowiedzieć jako moderator.

 

Co do propozycji karania ludzi za to, że nie umieją dokładnie opisać to co chcą, jest kompletnie głupim pomysłem... bo wychodzi na to, że ktoś dostał 5pkt za swoją głupotę. 

Nie wykonuj zleceń, w których nie jest dokładnie opisane co użytkownik chce mieć na sygnaturze/avatarze itd. Skoro autor zlecenia nie umie poświęcić 5 min. na opisanie swojego pomysłu co do pracy, to Ty nie trać swoich cennym minut na wykonywanie tego... i po problemie ;)

Ja tak robię i nie męczy mnie wyszukiwanie ciekawych zleceń :D

 

Nie wprowadzajmy na forum komunizmu, nie możemy narzucać ludziom masy regulaminów, wytycznych itd... 

1363095337-U286162.png

Admin Cienia
Opublikowano

Obecny regulamin sub-forum "zlecenia" jest w miarę dobry, więc nie ma potrzeby go zmieniać wprowadzając przesadzone kary.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...