Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz aktywnego polskiego klanu ? Tu znajdziesz.


JohnTGM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

O tuż posiadamy klan w którym jest ponad 50 aktywnych polskich graczy. Mamy również własnego ts3 na którym dosyć często rozmawiamy ze sobą . Na ts3 możesz również znaleźć spoko ludzi którzy zagrają z tobą na twoim tierze. Osoby które są w klanie posiadają przeważnie 18+ lat, ale również jest nie liczna grupka osób która również dobrze gra i nie ukończyła 18 lat. Bardzo często gramy Twierdzę i drużynówki  na różnych tierach. Dobrze by było jak by każdy chętny do klanu posiadał również dobrą VI i VIII pod Twierdze. Nie wymagamy X aczkolwiek większość ludzi w klanie ma jednak tą X. Jesteśmy ogarniętym klanem posiadamy bardzo dobrą komunikację dzięki której większość meczy razem wygrywamy. W naszym klanie aktualnie nie gramy CW, ponieważ rekrutujemy ludzi od których nie wymagamy X tieru (Już niebawem to się zmieni ) :)

 

Czołgi to gra, która daje przyjemność z grania i tak też ją traktujemy. Nie wymagamy posiadania konta premium i używania golda. U nas liczy się przede wszystkim integracja z członkami klanu. Osoby które mają dość wysokich wymagań klanów grających CW znajdą u nas odpoczynek.

 

Podstawą jest używanie TS podczas gry. Każdy nowy gracz jest indywidualnie oceniany, stąd brak jest z góry określonych innych wymogów.

 

Nie bój się napisać krótkiego podania w komentarzu.  Każdego chętnego gracza zapraszamy.

:)

 

Przykładowe Podanie:

Nick w grze: Bartek089pl

Wiek: 19

TS: Tak

Ilość bitew: 665

Największy tier: IS VII

 

Jeżeli akceptujemy twoje podanie na stronie z wota przyjdzie zaproszenie do klanu:

SS:     http://scr.hu/1ow8/l6jmq

Opublikowano

Jak z wiekiem lidera oraz czy przyjmujecie graczy z IV tierem.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Jak z wiekiem lidera oraz czy przyjmujecie graczy z IV tierem.

Lider ma powyżej 20 lat. Złóż podanie. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...