Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Dziwnego Zjedliście Gdy Byliście Mali I Więksi Ale Głupsi?


LolExOn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Dziwnego Zjedliście gdy Byliście mali i więksi ale głupsi?

 

Ja Jak miałem 4 lata to ułamała się trąba od porcelanowego słonika wielkość ok 10 cm kawałek trąby dł. 2 cm średnica 5mm

i oczywiście ja mądry ją połknąłem potem się odnalazła ;P

 

Teraz mam 12 lat i 2 dni temu połknąłem metalową kulkę troszkę mniejszą od kałczuka czy mam powiedzieć rodzicom czy nic mi sie nie stanie?

ale to na tyle

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ja tam chyba nic takiego nie zjadlem.. jedynie mojego 1,5 letniego brata przeklinac nauczylem

 

słabo kolegi brat co ma 1 rok to mówi : kurwa gdzie jest kasa! i zabiera portfel mamie

sig2200898&style=4.png
Opublikowano

Moja siostra jak miała 2 lata ciągle gadała "O kurwa"

Ja zjadam codziennie pon-py długopis w szkole

Moja mama aż się dziwi

"Ty je jesz ?!"

"Tak..."

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Moja siostra jak miała 2 lata ciągle gadała "O kurwa"

Ja zjadam codziennie pon-py długopis w szkole

Moja mama aż się dziwi

"Ty je jesz ?!"

"Tak..."

 

JAK DŁUGOPIS MOŻNA ZJEŚĆ TROCHE NIE ŁAPIE CO TO JEST PON-PY

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ja w przedszkolu jadłem mrówki xD i to żywe

a niedługo zamierzam zjeść pieczone koniki polne (survival xD)

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Opublikowano

Mamę.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Weś ty Ludożerco

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

po grubszym zastanowieniu muszę przyznać że ten topic się nie nadaje.

 

wywalam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...