Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzenie własnego serwera - Pomocy !


Valzenis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ma za mało PŻ albo PM [min. 100], albo źle zastosowany został wzór.

Gdy klikam na mobka, nic sie przed crashem nie pokazuje. (Chodzi o ilosc hp i mp)

Opublikowano

Gdy klikam na mobka, nic sie przed crashem nie pokazuje. (Chodzi o ilosc hp i mp)

Wstaw w <code> swoją listę potworów

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Wszystko działa pięknie, tylko nie działają komendy. Jak można to naprawić ?

To w jaki wy sposób korzystacie z tego waata? Jakoś nigdy nie miałem okazji spotkać się z takim błędem o.O.

Chcesz to podaj na PW twój skype/hamachi obojętnie co to mogę ci w tym pomagać bo wiedzę mam jak i parę przydatnych rzeczy napisanych przeze mnie. Znam się na C++, ale nikomu nie mam zamiaru programować bo nie mam takiego odpowiedniego zaufania prócz moich znajomych/ekipy.

Opublikowano

Download :  

Świecenie Broni i Zbroi :

https://mega.co.nz/#!6RwCWbBb!XM73ZegbOR5ZSeOWSDUR-oN52BmcUdeA-flgcfo98Fg

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/319540fbba46ee09c317658c76e66a89f16bf93f87e1f89098d4b1da781218ed/analysis/1419861829/

Pliki na których działają KOMENDY GM (Wystarczy skonfigurować config) :

https://mega.co.nz/#!nYoBCRzA!OTiPCR80BN9o8BmMyjbJcFhzlylSbDjQ7TOf0hK6dw0

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/55ee21be3e2623b2b26c285b91e73b1b9b2fc45a913464ade12c4b2d2e7cdbf5/analysis/1419862209/
PS: Pliki nie są moje. Efekt świecenia również nie jest mój ja tylko go udostępniam! :P
Może komuś się przyda. ;)
Jak coś to PW.
 
@ankinus
Podałem przykładową konfiguracje ale skoro tak to usuwam ;)

gb6bzOv.png

Opublikowano

@1373230489-U611928.png`AkrobaTa Jak nie masz pojęcia o czym mówisz to lepiej tego nie pisz. Login port zmieniamy na 4004 i nie potrzebujemy niemieckiego nostale.

@EDIT: Przykładową konfigurację wprowadzania ludzi w błąd, no ciekawe nie powiem. Żaden ból dupki tylko zwrócenie uwagi. ;)

Opublikowano

a ten plik z świeceniem broni i zbroi wkleić gdzieś na Waacie ?

To są zwyczajne pliki serwerowe tyle, że w gameserverze została podmieniona opcja odpowiadająca świeceniu. Nic ciekawego bo to jest tylko wizualny efekt. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...