Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ludzie wciąż kupują yangi na allegro?


Ftorkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Kupują na allegro czy wybieraja te z IS ?

Zdecydowanie przeważa sprzedaż na allegro. 

Opublikowano

Bardzo dużo osób kupuje jeszcze yang na allegro a z tego co widzę to coraz więcej osób wraca na tego PLa.

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Tak dużo osób kupuje na Allegro, ponieważ bardzo się opłaca. Jeżeli kupujesz masowo możesz dużo zarobić i potem zrobić sobie pro eq na metku ;p. Tych z IS się nie opłaca, bo są zbyt drogie :).

Opublikowano

Tak dużo osób kupuje na Allegro, ponieważ bardzo się opłaca. Jeżeli kupujesz masowo możesz dużo zarobić i potem zrobić sobie pro eq na metku ;p. Tych z IS się nie opłaca, bo są zbyt drogie :).

Drogie ale legalne :>

 

Allegro popularniejsze i korzystniejsze jednak lamiesz regulamin, W IS moze i drogie ale legalne.

Opublikowano

większość kupuje na allegro gdyż najzwyczajniej jest tam taniej. opłaca się również kupić yang na allegro i za nie kupon sm w grze

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

właśnie wracam do gry w Metina. Myślę nad kupnem ze 100kk yang, nie całe 20zł, a start będzie lepszy w grze.

20zł za 100kk, to jaki serwer wybrałeś?

chyba, że Negros tam za 100kk musisz dać 18zł.

 

 

 

Oczywiście, że na allegro yang kupują i to jeszcze jak, niektórzy biorą nawet za ponad 1k zł. :)

Opublikowano

Teraz jak się chce coś osiągnąć tylko yangi z Allegro i inwestowanie w IS.

Czast Metin2 diametralnie się zmieniły.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

A takie pytanie z innej beczki, nie raz widziałem że na PLu ktoś ma ciągle aukcje że tak powiem "nieskończoną" po prostu miał na sprzedaż ciągle ponad 1kkk a ilość paczek po 100kk to chyba wynosiłą 1000...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak na moje oko to ludzie kupują no bo przecież "po co mają tracić czas na dropienie jak można sobie kupić" - bez sensu .

07b0pe452q46_t.jpg

 

Pozdro dla wszystkich junglerów :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...