Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Okradać Drop I Nie Zostać Zbanowanym !


Ziomkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien dobry ;x

Wymyśliłem sposób na zapier...lenie komuś dropu i na 100% nie zostac zbanowanym!

Jeśli chodzi o PL, musimy miec NAJNOWSZEGO Moda od Kamera bo ma on GhostMode.

Mały Poradniczek ^^ :

1. Szukamy metka/bossa czy co tam chcecie :)

2. Jak znajdziemy to dajemy na wolaczu namiary i ch

3. Włączamy DropHacka (Nie podam. Powód: DzieciNeo)

4. Chowamy się gdzieś tak, aby ludziska którzy leca na metka nas nie zobaczyli (Najlepiej za jakaś górka daleko od metka/bossa ale żeby było widać ile ma HaPe™)

5. Czekamy aż nupki wybija mu wiekszość HP, dedamy sie, i podchodzimy tam na GhostMode ^^ (Nie mozemy być za długo na Ghoscie bo nas jebnie do miasta!)

6. Po opierdoleniu dropu najlepiej sie wylogować

Ten sposób jest w 100% BEZPIECZNY, ponieważ inni widzą ze leżymy na ziemi ... Dla tego w 4. jest ukrycie sie aby ktos nie zobaczył ciała ;P

UWAGA!!!

Nie dedać się przy metku/bossie bo noobki nie wiedza chyba ze jak sie deda to nie można nic podnieść ;x Wiec beda wiedzieli ze to my. W takiej sytuacji najlepiej odejsc na jakas odległosc i zrobić to co opisałem.

Pozdro

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

ciezko na takie cos samemu nie wpasc ;d

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

ciezko na takie cos samemu nie wpasc ;d

Zrobilem to dla dzieci neo zeby totalnie zawalily Pl'a ;d

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

Zrobilem to dla dzieci neo zeby totalnie zawalily Pl'a ;d

dlatego teraz na pl czytam tylko ku bo tam juz nic sie nie oplaca ani bic metkow bo ci dropa zayebia ani bosow np ripek szkata 4kk marmur 3kk zal.pl ;d

wszystko przez tedzieci neo co tutaj dowiaduja sie o hackach :P

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

od kiedy jest ban za kradzież dropu <lol2> ja opierdoliłem chyba 100 metków i kupiłem z 20ribów za 1yang trade bugiem zanim go nie kasneli i nie dostałem bana -.-

Opublikowano

dlatego teraz na pl czytam tylko ku bo tam juz nic sie nie oplaca ani bic metkow bo ci dropa zayebia ani bosow np ripek szkata 4kk marmur 3kk zal.pl ;d

wszystko przez tedzieci neo co tutaj dowiaduja sie o hackach :P

Mowie dla tego to zrobilem zeby dzieci wykonczyly team i moze zamkna serwery albo cos ;d

od kiedy jest ban za kradzież dropu <lol2> ja opierdoliłem chyba 100 metków i kupiłem z 20ribów za 1yang trade bugiem zanim go nie kasneli i nie dostałem bana -.-

Ta a ja dostalem po 3 dniach normalnego okradania dropu bo ktos mnie nagral -.- Miałes po prostu szczescie

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...