Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Leaguesharp 4.21 <3


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@MrHituPlay

 

Mialem to samo, wylaczylem i wlaczylem LSharp podczas ladowania sie meczu i zainjectowal sie.

 

@Edit

 

Tak samo jest przy graniu kolejnych meczy... ale OK

 

OK teraz zauwazylem. LSharp injectuje sie gdy postacie sie pojawia, nie w ekranie ladowania. Wczesniej zrestartowalem go po prostu w tym samym czasie, i myslalem, ze o to chodzi

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super że SlxOrbwalker nie działa ;/ comp error

 

Hehehem dodając paczke mógł wyłączyć opcje aktualizowania po włączeniu

Nie, nie mógł, paczka nie działała by prawidłowo..

 

Mam taki problem, ze nie chce mi sie zainjectowac... :(

 

@Edit

 

OK, xrestartowalem podczas grania i zainjectowalo sie

 

@MrHituPlay

 

Mialem to samo, wylaczylem i wlaczylem LSharp podczas ladowania sie meczu i zainjectowal sie.

 

@Edit

 

Tak samo jest przy graniu kolejnych meczy... ale OK

 

OK teraz zauwazylem. LSharp injectuje sie gdy postacie sie pojawia, nie w ekranie ladowania. Wczesniej zrestartowalem go po prostu w tym samym czasie, i myslalem, ze o to chodzi

Wejdź w "Ustawienia", gdy będziesz już w oknie ładowania się, odznacz opcję "Injectuj", a po czym ją zaznacz.

 

Gagonssyndra i xerath działa?

Nie.

QUhIR7.png

Opublikowano

@MrHituPlay

 

Mialem to samo, wylaczylem i wlaczylem LSharp podczas ladowania sie meczu i zainjectowal sie.

 

@Edit

 

Tak samo jest przy graniu kolejnych meczy... ale OK

 

OK teraz zauwazylem. LSharp injectuje sie gdy postacie sie pojawia, nie w ekranie ladowania. Wczesniej zrestartowalem go po prostu w tym samym czasie, i myslalem, ze o to chodzi

f5 i działa ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

czy jest ten sam problem że jak wbijam w grę muszę ją zminimalizować żeby pozakreślać skrypty bo w poprzedniej tak się działo :/. ?

Opublikowano

czy jest ten sam problem że jak wbijam w grę muszę ją zminimalizować żeby pozakreślać skrypty bo w poprzedniej tak się działo :/. ?

Jeżeli skrypty się nie załadowały od razu do gry, wciśnij F5 na klawiaturze.

QUhIR7.png

Opublikowano

Na jakim skrypcie na tę chwilę polecacie grać ?

FuckingAwsomeLeeSin, op do bólu. + jakiś tracker + obowiązkowo evade.

QUhIR7.png

Opublikowano

FuckingAwsomeLeeSin, op do bólu. + jakiś tracker + obowiązkowo evade.

Zrobiłem przedchwilą staty na faleesin 17/3 i pentę ;p 

Xerath nie działa żaden? 

A Thresh działa ?

Opublikowano

Zrobiłem przedchwilą staty na faleesin 17/3 i pentę ;p 

Xerath nie działa żaden? 

A Thresh działa ?

Thresha sprawdź na support.exe.

Xerath nie castuje drugiego Q.

QUhIR7.png

Opublikowano

Thresha sprawdź na support.exe.

Xerath nie castuje drugiego Q.

a ja mam wszystko compiling error a usunalem z appdata

Opublikowano

Ahhh ta podnieta wszystkich teraz :v 

 

Oby dalej był darmowy :)

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Jest jakiś sposób na insec? Bo muszę od nowa restartować sharpa i mi skrypty wywala ;/

chyba na inject. Kliknij F5, a jak nie to w opcjach w leaguesharpie odznacz i znowu zaznacz inject.

Opublikowano

Jest jakiś sposób na insec? Bo muszę od nowa restartować sharpa i mi skrypty wywala ;/

Mi też sie nie injecuje

 

chyba na inject. Kliknij F5, a jak nie to w opcjach w leaguesharpie odznacz i znowu zaznacz inject.

nie dziala ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...