Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Dac Some Gma Na Dedyku Lub Jak Dac Komus Gma


Gość LPUKQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Odpalamy baze w Navicat

2. Klikamy "common", potem "gmhost"

3. Edytujemy ip na 192.168.5.1(mozna sprawdzic start/uruchom/cmd i wpisujemy ipconfig, bedzie tam gdzies ip z poczatkiem 192)

4. Nastepnie "gmlist" i zmieniamy IP postaci na te samo co wpisywalismy w gmhost.

5. Teraz wchodzimy w konsole gdzie mamy uruchomiony serwer i wpisujemy ./stop

6. Gdy juz serwer sie wylaczy klikamy w virtual pc Action -> Restart(restartujemy maszyne)

7. Logujemy sie, uruchamiamy serwer, i cieszymy sie GA ;] (mozna rozpoznac po logu M2 fruwajacym nad glowa postaci)

 

Teraz Jak Dac Komus GMa Na mini dedyku bo ludzie maja z tym problemy

 

1.odpalamy baze w navicat

2. klikamy 'common' potem GM list

3.na samym dole jest +

4. id (2 4 byle co tylko 2 nie moga byc takie same)

5.login (musi byc dokladny)

6.nick w grze (musi byc dokladny)

ip. nie wpisujemy naszego ip tylko ip kolegi co zaczyna sie na 192.168

7.kod usuniecia postaci

8.email

9.zapisujemy

10.wchodzimy do gry

11.wpisujemy /reload all

12.czekamy z 2-5min kolega reloga i ma

 

Jak Pomoglem Daj +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...