Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wój Body 30 lvl - co zmienić w EQ


piokl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje teraźniejsze eq:

Srebrny miecz +4 / Mam też FMSa +4 (  leży u dozorcy )

Żelazny hełm +4

Bojowa Tarcza +6 

Złote Kolczyki +4

Buty wyszywane złotem +4 

Lwia zbroja Płytowa  +4 

Opublikowano

A na co ci?

Ja bym ulepszył zbrojkę i władował hp.

No i fms 9 z dobrymi sr to podstawa.

W reszcie tez mozesz hp i poulepszac ale to mniej wazne. 

Do expa na pewno hp i def ci sie przyda. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Mógłbyś powiedzieć mi o co chodzi z  władowaniem tego hp ?  

 

 

 

 

PS.jestem początkującym graczem ....

Legenda
Opublikowano

Tzn, że kupujesz przedmiot, który daje Ci życie lub dodajesz go dodaniem bonusu.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

KD czyli kamienie dusz, które dropią z metinów. Witalności dają hp. A bonusy to chodziło mi o dodanie bonusu i zmianki. Na pw już ci o tym napisałem, jakbys miał jakies pytania to wal. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Te EQ ssie, nie wiem co Ty robiłeś przez te 30leveli. Najlepiej to zacząć od nowa i proporcjonalnie chodzić na metki i jakoś zarabiać, bo teraz powinieneś mieć przynajmniej FMS+6 Tygrę+6 i jakieś podstawowe eq.

Opublikowano

ulepsz sobie tego fmsa do +6, do zbrojki wbij jakies hp z bonow ze skrzyni ucznia i zacznij zarabiac bijac metiny, ew. mozesz lowic ryby (wedke i przynete znajdziesz u rybaka)

Opublikowano

ulepsz sobie tego fmsa do +6, do zbrojki wbij jakies hp z bonow ze skrzyni ucznia i zacznij zarabiac bijac metiny, ew. mozesz lowic ryby (wedke i przynete znajdziesz u rybaka)

I po co marnować dodania? Już lepiej zrobić tygrę na 9 i potem myśleć o dodawaniu bonów a nie bawić się z lwią która choćby nawet była +7 to ma mniej deffa od tygry+9.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...