Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co daje najwięcej FPS? Co kupić?


Renshar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak wiecie (a może nie wiecie - pisałem to już kilka razy) totalnie nie znam się na komputerach.

I tutaj chciałbym prosić o pomoc (@Nitex - może będziesz miał chwilę? :))

Mam teraz 900zł. W grach (np. Smite / LoL), gdy gram z kumplami na skype mam ok. 20 FPS.

Chciałbym się dowiedzieć, co opłaca się kupić za te 900zł i co daje najwięcej FPS (część)?

 

W skrócie:

1. Co za taką cenę (900zł) mogę kupić?

2. Co daje najwięcej FPS, jeśli chodzi o części?

3. O ile na oko dodałoby mi to FPS, jeśli aktualnie z komunikatorem głosowym (skype) mam 25 FPS na najniższych ustawieniach?

 

Parametry komputera:

Intel ® Core 2 Duo CPU E4500 (2.20GHz)

2GB RAM

GeForce GT 220

 

Za pomoc reputacja. Sorry za takie pytania.. :P

Pozdrawiam

Opublikowano

przesiadka na sandy

i5 2400-400zl

najtansze mobo h61-50zl

ram 4gb ddr3-100zl

podaj jaki masz zasilacz jak z czarnej listy to jakis najtanszy chieftec-50zl

i gpu radeon hd 7850 ~400zl

Opublikowano

Najwięcej pewnie dałaby Ci grafika :P Jednak takie gry wymagają także trochę RAM'u.Na moim komputerze przy gtx 560 i 2gb ram (xD) Gra ledwo ogarniała. Miałem ponad 200 FPS jednak przewijając mapę strasznie się cięła, po dołożeniu na "próbę" kolejnych 2gb działało płynnie, nie wiem jak jest z procesorem. Jednak odpowiadając na twoje tematowe pytanie - karta graficzna.

Opublikowano

przesiadka na sandy

i5 2400-400zl

najtansze mobo h61-50zl

ram 4gb ddr3-100zl

podaj jaki masz zasilacz jak z czarnej listy to jakis najtanszy chieftec-50zl

i gpu radeon hd 7850 ~400zl

Z tym procesorem troszkę przesadziłeś...

Po co wracać do tak starego Sandy Bridge.

Ciekawe jaki ty chcesz kupić zasilacz i płytę za 50 zł.. tragedia

Dołożył bym trochę do płyty głównej i zasilacza ale wybrał bym 

Intel Celeron G1840 ( to nie jest budżet na i5..)

Uczeń
Opublikowano

Z tym procesorem troszkę przesadziłeś...

Po co wracać do tak starego Sandy Bridge.

Ciekawe jaki ty chcesz kupić zasilacz i płytę za 50 zł.. tragedia

Dołożył bym trochę do płyty głównej i zasilacza ale wybrał bym 

Intel Celeron G1840 ( to nie jest budżet na i5..)

to ciekawe geniuszu jak kupisz uzywanego haswella ?

pozatym sandy bridge sa tylko kilka % slabsze.

najtansze mobo na h61 na pewno za tyle znajdzie.

to samo z chieftecem 450W.

widac ze sie na cenach nie znasz. (używki)

Opublikowano

Z tym procesorem troszkę przesadziłeś...

Po co wracać do tak starego Sandy Bridge.

Ciekawe jaki ty chcesz kupić zasilacz i płytę za 50 zł.. tragedia

Dołożył bym trochę do płyty głównej i zasilacza ale wybrał bym 

Intel Celeron G1840 ( to nie jest budżet na i5..)

i5 2400 zgniecie tego celerona jak bedzie chcialo

najtansze mobo za tyle znajdzie po co mu drozsze skoro procek z zablokowanym mnoznikiem?

chieftec pewna firma wiec o co chodzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...