Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Movie Maker prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytałeś chociaż co tam jest napisane? Za mało miejsca może, co?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dziwne mi jakoś jeszcze nigdy nie odmówił współpracy.Może usunąłeś/przeniosłeś pliki które są w filmie,podałeś nieprawidłową lokacje zapisu?

Opublikowano

Nie przenosiłem

a więc tak

1.Robie filmik w pivocie(stickman)

2.zapisuje filmik w folderze pivot

3.włanczam Movie Makera przerabiam filmik

4. W MM klikam zapisz na moim komputerze

5. Nazwa - Nic

Gdzie mam zapisac - Folder Pivot

6. Dalej. Dalej NO I BŁĄD

A i nie usuwałem niczego

Może macie jakies programy podobne Do MM

Specjalista
Opublikowano

Sory że pytam ... Umiesz czytać? Masz napisane w linku co podałes co mu nie odpowiada ...

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

Opublikowano

Tak Umiem czytac i zrobiłem wszystko co tam jest napisane ale i tak nie działa I W POMOCY TEZ CZYTAŁEM

Moze macie jakieś programy podobne Do WMM PLIS

Opublikowano

A moze dlatego ze żrodła z ktorych robiłes ten filmik ni sa dostepne tzn. usunołes je czy cos (tak tam pisze)

musictagfh0wg6.jpgmangaandanimefa9.jpg18706.png

 

Life is brutal,and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Opublikowano

A moze dlatego ze żrodła z ktorych robiłes ten filmik ni sa dostepne tzn. usunołes je czy cos (tak tam pisze)

 

@sorry za double

 

musictagfh0wg6.jpgmangaandanimefa9.jpg18706.png

 

Life is brutal,and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Opublikowano
A moze dlatego ze żrodła z ktorych robiłes ten filmik ni sa dostepne tzn. usunołes je czy cos (tak tam pisze)

 

@sorry za double

 

Nie nie usuwałem nic Może macie jakis podobny program ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...