Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ts-LoL.PL - Bo stabilność to podstawa! 1024 Sloty!


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ts-lol-logo.png

 

694021419358593345751.png

 

Ts-LoL.PL jest serwerem działającym od 2013.03.07 16:11:03. Posiadamy 1024 sloty, aktualnie jesteśmy jednym z największych serwerów świata jesteśmy w pierwszej dziesiątce serwerów. Jesteśmy profesionalnym serwerem dla profesionalnych graczy którzy wymagają kontaktu 24/7 365 dni w roku! Nasze usługi są całkowicie objętę ochroną, i są bezpłatne nie licząc usług PREMIUM.
 
 

 

 

714531419358593345751.png

 

 

Strona Główna:
 

home.ts-lol.pl

Adres IP:
 

Ts-LoL.PL

Ilość slotów:
 

1024

729601419358594345751.png


My jako nieliczne serwery oferujemy Stabilność od ponad 2 lat!

Płatną licencja AAL 1024 Slotów
Niskie Pingi
Szybki Support
Kanały Muzyczne 24/7
Darmowe Kanały prywatne
Profesjonalną Administracje
Uptime na poziomie 99%
Ochrona DoS/DDoS
Mnówstwo Rang
Pełno Eventów z realnym nagrodami!
 
 

 

 

338071419358594345751.png

 
Administracja składa się z osób które posiadają wielkie doświadczenie oraz są zaufane:

[OWNER]S u R e K
[OWNER]cReative*
 
[ROOT]iZumi
[ROOT]Aragorn20/Kamil
 
[sSA]Kamasz
[sSA]Gumiś
 
[sA]Szacun
[sA]OnaToLubix3
 
[MOD]Bljek
[MOD]Cpt America
[MOD]_Anonim_
[MOD]Cichy
[MOD]Kaktuz
[MOD]Habos-Łukasz
 
Legenda RANG:
OWNER - Główny zarządca serwera/właściciel. Sprawuje piecze nad resztą ekipy, podejmuje wszystkie ważne decyzje dotyczące ts.
ROOT - Osoba pełniąca funkcje nadrzędnej administracji serwera . Jest drugą po OWNER ważną osobą która pilnuje porządku na serwerze .
SSA - Super Server Admin - Osoba będąca odpowiedzialna za pilnowanie porządku na ts. Pilnuje przede wszystkim MOD którzy są pod jego opieką.
SA - Server Admin - Administrator pilnujący porządku na ts. Jego zadaniem jest wspierać SSA jak to tylko możliwe.
MOD - Osoba udzielająca pierwszej pomocy, należaca do testowego bycia administratorem. Pełniąca funkcję udzielania przede wszystkim kanałów i rozdawania rang.
 
 

 

201781419358594345751.png
 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie współprace z Firmami, stronami, serwerami, youtuberami, streamerami, fanpejdzami.
 
Aktualnie współpracujemy z:
Firmą Hosteam.pl
Firmą Net-Speak.pl
Serwerem Metin2 Laneris.pl
Serwerem Metin2 Malestia.pl
Gimper - YouTuber posiadający u nas strefe własną.
ZabQ- YouTuber posiadjący u nas strefe.
 
Jeżeli chcesz nawiązać współprace zapraszamy do kontaktu na stronie głównej:
 
LUB: GG 16013222


 

 

 

122371419358594345751.png

Kontakt : Możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów

 

Przez TeamSpeak3 wchodząc na Pomoc ON-LINE .

Przez Facebooka pisząc wiadomość na stronie TS-LOL.PL .

Przez gadu-gadu, które znajduje się w Liście Administratorów (na gorze) .
Przez stronę główną.

 

 

 

930101419358594345751.png

 
Wymagania na rangi:
Znajomość regulaminu serwera
Dużo wolnego czasu.
Umiejętność komunikowania się z innymi ludźmi.
Kultura słowa.
Chęć pomocy użytkownikom TeamSpeak'u
Znajomość zasad ortografii.
Znajomość TeamSpeak'a.
Ukończony 16 rok życia.
Uczciwość, cierpliwość, zaradność, opanowanie, praca w grupie.

 

 

698761419358594345751.png

oficjalnybanner.gif
 

http://home.ts-lol.pl/bannery/oficjalnybanner.gif

427571419358594345751.png

http://ts-lol.pl/baner1.png

124961419358597345751.png

http://ts-lol.pl/baner3.png

397161419358597345751.png

http://home.ts-lol.pl/prezentacja/avek.png


Nie zwlekaj dołącz do nas!
 

 

______________________________________________
Grafika wykonana przez Ts-LoL.PL
Zakaz kopiowania bez zgody Autora © Ts-LoL 2013/2015

Legenda Metin2!

sig_team.png

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam , polecam :)

CPU: Intel Core i7 4770K 4,4GHz / MOBO: Asus Z87-K / RAM: Corsair Vengeance 2x8GB 1866MHz C9  / GPU: Palit GeForce 770 GTX OC / HDD: Toshiba DT01ACA200 2TB 7200RPM / SSD: Kingston V300 (ten starszy :P) / PSU: Corsair CX600M / CASE: Corsair C70 White
 
///Peryferia

KEYBOARD: Steelseries Apex  / MICE: Steelseries Kana V2 / MAT: Steelseries QCK / HEADPHONES: Steelseries Siberia V2

Opublikowano

Nie lubie duzych serwerów (+150 osóB) lecz ten polecam we wzgledu na administracje. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...