Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczne konkursy w dziale SMITE, kategoria II.


Kaspian.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coraz bliżej idą święta

każda gęba uśmiechnięta

pod choinkę dajcie gemy

my za gemy pieśń zaczniemy

"Allelujaaa Allelujaaa Smite na święta nie ma h..ja"

koniec wiersza wymusza was do reflekcji

pamiętaj chłopcze , święta się skończą to najwyższy czas do lekcji !

Opublikowano

Idą święta, idą święta

Mikuś Bachuś na nas czeka.

Ma ze sobą elfy trzy

Nu wa, Hel, no i Ty!

Jego sanie przeogromne

Wielki wilczek sam pociągnie.

W małej formie weźmie stadko

I wszystko pójdzie gładko!

Żaden z nich nie spowalnia

Bastet biczem ich pogania.

Zdrowia, szczęścia i miłości

Niechaj Smite u Was zagości!

Opublikowano

Mikołaj, Mikołaj,

białą brodę ma,

gdy będzie dobre dziecko,

da mu prezent raz dwa.

Lecz gdy dziecko będzie złe,

prezentu nie dostanie.

Mikołaj, Mikołaj, lubi czytać listy,  

bo w młodości to był mądry magistyk.

Powie jedno "nie", i już będzie źle.

Elfy ma dookoła,

gdy żadna kobieta nie jest chora.

Fajnie jest z nim pracować,

choć nie wolno hałasować.

Gdy kupiłem mu batonik,

on ze szczęścia zachowywał się jak konik.

Lubi ryby,

lecz bardziej grzyby.

Gdy siedzi w toalecie, upalnie jest jak w lecie.

Ma czerwoną czapkę,

na obiad zjada papkę.

Często w pokera gramy,

lecz nie ma tam żadnej damy.

Adminów lubi bardzo,

że aż ma dla nich wielki prezent.

Gdy ten prezent otworzysz,

więcej ich nie stworzysz.

Zjemy po 2 banany,

znowu w pokera gramy.

 j

Opublikowano

W Smite boże narodzenie,

do graczy pędzi szalenie.

Kryje się za choinkami,

z świątecznymi lampkami.

Zostawia bardzo duże ślady,

to są jego jedyne wady.

Jednak śnieg wszystko zasypuje,

i niespodzianki graczom nie psuje.

Światło latarni odkryło,

że ten ktoś ma brodę miłą.

Gdy do administracji wpadł,

prezenty im rozdał.

By śladów nie zostawiać,

zaczął na saniach wstawać.

Renifery go skarciły,

że jest bardzo niemiły.

Dziwił się strasznie dlaczego tak jest,

i okazało coś strasznego się.

O graczach zapomniał!

Lecz natychmiast wspomniał,

by to naprawić,

i się z tym nie bawić.

Elfy wnet prezenty wzięły,

i rozdawać je zaczęły.

Moi mili pamiętajcie,

o niczym w święta nie zapominajcie!

 

 

Proszę traktować z poczuciem humoru

Opublikowano

Święta? Mega fajna sprawa!

Każdy czeka tak co rok na magiczny okres świąt!

Czy to wtorek czy sobota na prezenty wciąż ochota!

Atmosfera coraz lepsza i wigilia się polepsza.

Opublikowano

Dobra to ja też coś wstawię :D
Zeus w Smite gromowładny, władca bogów- dość zaradny
Siły on ma co niemiara, wiec choinkę przyniósł z rana.
Sprawiedliwy i potężny, dla każdego ma prezenty
Żeby tego było mało, hirez studio go wybrało
W logo Smite Zeus jest, a mój wierszyk jest
THE BEST.

Jakoś tak wyszedł xD chociaż nwm czy taki może być :D

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano
Świąteczny nadszedł czas,

Więc pewnie ty już grasz.

Poczekaj jeszcze na mnie,

Samemu grać jest marnie.

Już ściąga mi się Smite,

To tylko kilka bajt,

Wybieraj teraz postać,

Bo favor chcę dostać!

Opublikowano

Świąteczny czas za drzwiami już,

mikołaj też blisko tuż tuż,

cały czas na niego czekacie,

z niecierpliwością prezentów szukacie,

och, ach prezent jest,

mikołajowi podziękuj fest,

też zrób dla niego coś dobrego,

zachowuj się grzecznie, drogi kolego! 

 

 

;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Swieta ida wielkim krokiem,

Sniegu niema nawet za rogiem,

Czas na rodzine spotkanie

I wzajemne zyczen skladanie.

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

Już za oknem śnieg popada

Ale w smite śnieg to nic

Są bogowie jest impreza

Ale w święta tak to jest

Apollo już nam zaśpiewa

Ares aż złagodnieje

Wichry, burze i zamiecie

Nadciągają już tuż tuż

A tymczasem Odin z brodą

Uznał się za mikołaja

I prezenty podał nam

Wszyscy byli ucieszeni

I podziękowali mu

Aż tu nagle sobek przyszedł

Się zbuntował, uciekł nam

Wszyscy szukają go po lasach

A tu nic sobka nie ma

Więc bogowie smutni byli

I choinke odpalili

A tu nagle sobek leci

W saniach świętych

Sobek się odnalazł

I wszyscy zaśpiewali

dużo zdrowia i miłości

w dosim roku będzie lepiej

Hej ho ho 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Gdy skończyły się już Święta,

Marsz do kompa pograć w 'Smajta',

A Ty dowiadujesz się

że Vamana to twój ojciec.

 

 

//Yhh... nie mam pomysłów, sorry! xD

Opublikowano

Mikołaju Święty

Uczciwie dziel prezenty

Pisiont groszy miałem

W kościele oddałem

Dobry ze mnie człowiek

Więc daj mi cokolwiek

Opublikowano

W smite świąteczny klimat mamy, sporo gemów w tych dniach wydamy. 
Bacchus za Mikołaja przebrany, rozdaje prezenty jak porą*any. 
Nu-wa się na panią Mikołajową zrobiła - pomagając Bacchusowio mało się nie rozdwoiła.
Sylvanus biega na swoim drzewaku jak szalony, chyba szuka Mikołaja, strudzony. 
Hel lampkami świecącymi owinięta, barszczem się upiła - chodzi uśmiechnięta.
Taki to nasz świąteczny klimat, jedna skórka, voicepack i gemów ''ni ma''. :P

Opublikowano

Święta dały  o sobie znać,


A Lizzy wciąż w Smajta nie potrafi grać.


Mikołaj skilla nie podarował,


Tylko jej porażkami się delektował.


:(


c:

Opublikowano

Pędzą sanie z reniferem

Mikołaj jest czarodziejem

Wór prezentów zawsze ma

No i śmieje się ha! ha!

I się pyta bardzo grzecznie

Zeus, Zeus byłeś grzeczny ?

Za to dam Ci 2 cukierki !

Worek nadal bardzo pełny,

wiec dorzucę  mocy wielkiej.

nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...