Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę O Pomoc S Serwerem O Nazwie Fkyt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Ściągnąłem pierwszą rzecz jaka jest na stronce http://www.fkyt2.cn/down.html to znaczy klienta.

Zarejestrowany już jestem.

Tylko nie wiem co muszę zrobić dalej i czy dobrze zrobiłem że to ściągłem.

 

Najszybciej pomoglibyście mi na gg 16147016:)

 

 

Dzięki!

Opublikowano

Napisze co i jak od początku.

 

Zrób konto:

To jest ukryta treść, proszę

 

Pobierz Metin2 2008r.:

To jest ukryta treść, proszę

 

Spolszczenie:

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

Wykonanie:

1. Zainstaluj Metin 2008r. (nie patchuj go)

2. Wklej do niego spolszczenie

3. Uruchom Metina przez spolszczenie wklejone do Metina

4. Zaloguj się

5. Zrób postać (polecam sure wp)

6. Ciesz się grą ;)

Opublikowano

@UP

 

Nie miałeś przed oczami clienta fkyt2 to się nie wypowiadaj :D

Już podałem mu wskazówki jak zagrać po PL.

 

Co do grania po CN [Chińsku] to nie odpala się głową woja tylko sury, o ile launcher się nie zmienił :P

Opublikowano

Jakbyś kiedyś potrzebował jednak tego chińczyka, to zapamiętaj, że prócz klienta wypadałoby też pobrać patcha xD No i nie zapomnieć o zmianie nazwy z chińskiej na polską, bo wtedy Ci na pewno nie odpali ; ))

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Opublikowano

Chłopaki mam nowy problem.

 

Otóż nie potrafię zrobić gildii.Klikając na gościa w środku rynku nic się nie dzieje....czego to jest przyczyna i jak to naprawić???

Opublikowano

Hmm... Mógłbyś mi to bardziej wytłumaczyć??

Mam w pliku clienta metina niespatchowanego z 2008 roku, moda i spolszczenie coś nie tak??

Opublikowano

I tu właśnie potrzebny jest Ci chińczyk ; d Tzn. klient, którego ściągnąłeś ze strony http://www.fkyt2.cn Musisz ściągnąć jeszcze patcha, który znajduję się tam na drugiej pozycji, wypakuj go do klienta i gitara.

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...