Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałający Kamermod na PandoraMT2


Evasive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem graczem na serwerze " PandoraMT2"

Dzisiaj pobrałem sobie Kamer moda z oficjalnej strony : http://www.metin2mod.tk/privateservers.html. Oczywiście pobrałem tego z 2012 roku bo podobno właśnie na nim takowy serwer miał działać. Niestety, po wypakowaniu , i włączeniu moda , pojawił się błąd " LOG ( zdjęcie w załączniku). Próbowałem już wszystkiego, dodam że zwykła pandora chodzi mi normalnie. Mam Windows Vista. Za szybką pomoc z góry dziękuję :)

post-1282843-0-08873400-1419187983_thumb.jpg

Opublikowano

Albo coś źle wgrałeś (wgraj moda do clienta pandory )

 

Albo używałeś opcji Auto Login

usuń plik loginInfo.py (jeśli tak masz )

 

By kamer kiedyś łaskawie naprawił AutoLogin

poza tym wgl mod 2011 jest fajniejszy od 2012 ma więcej możliwości (nie chodzi mi o DH i inne) ale można wgrać 6 skila i widziałem wiele innych opcji ciekawych tylko niestety nie gram na żadnym servie z tej listy

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Wypakuj moda do spatchowanego clienta PL'a.

Nie będzie widać większości itemków, ale przynajmniej mod będzie działał.

 

Chłopie ile razy mam tobie powtarzać  na serwie PandoraMT2 NIE TRZEBA WGRYWAĆ MODA DO CLIENTA PL'A

 

Client Pandory jest tak słabo zabezpieczony że nie wymaga jakoś specjalnej troski

 

po prostu pobierz odnowa Pandorę i wgraj moda a jak to nie pomoże to masz tu link do starszej wersji moda nie jest tak zbugowana

https://mega.co.nz/#!nhoRSSiZ!QChqVPjyW5oJRdnZnzxmVCI4i06QnGooyoCZCmpzcqI
https://www.virustotal.com/pl/file/24f0be882a73b8d1b7abbf1dfabd5c01c43c1077f443dc881a73160f895b82b4/analysis/1408045279/

i Zagrajmarek nie podnoś mi ciśnienia przed snem ja cie proszę

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Moda wgrałem bezpośrednio do folderu z Pandorą, auto loginu nie używałem.


Miiriv ,Dzięki za moda, ale przy Twoim wyskakuje mi znowu błąd.. Tym razem inny : 

 

Fatal error

The dynamic link library 'MSVCR90.dll' could not be found

 

Pomocy xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...