Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 pl odwołanie od 3 miesięcznego bana


mako4446

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dostalem dzisiaj bana na postac glowna, powod:Czerpanie korzyści z używania niedozwolonych oprogramowań - xxx, Negros (s50)
Konto powiązane z: xxx1. Dropek przez ktorego dostalem bana zostal blokniety ok 2 tygodnie temu. Czy sa jakies szanse zeby odwolac lub zmniejszyc kare?.

Opublikowano

Ciesz sie ze tylko 3 miesiace a nie perm ;]

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Masz racje.Plakac nie bede, pojde sie pociac albo od razu powiesic.Zapraszam na teamspeak jak tak bardzo chce ci sie rozmawiac.

Opublikowano

Pisz szybko do supportu, najlepiej teraz o odwołanie bana, pozmyślaj troszkę i licz na szczęście to skrócą Ci karę.

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Masz racje.Plakac nie bede, pojde sie pociac albo od razu powiesic.Zapraszam na teamspeak jak tak bardzo chce ci sie rozmawiac.

Wez to olej to tylko gra, a co do ts-a moze jak bedziesz starszy xD

Opublikowano

Jasny gwint,Manossa mnie zjechala "Nie ma możliwości pomyłki. I tak zastosowano najniższą możliwą karę - blokada dla pana także powinna być stała." Temat uwazam do cls.

Opublikowano

Jasny gwint,Manossa mnie zjechala "Nie ma możliwości pomyłki. I tak zastosowano najniższą możliwą karę - blokada dla pana także powinna być stała." Temat uwazam do cls.

 

No jak kase w to ladowales to szkoda a jak wszystko zdobyte w grze to bym mial to gleboko ;p

Opublikowano

Jeśli dostałeś na powiązane konto to ni c***a nie odbanują Ci , tym bardziej zbanował te konto chyba ich bot którego mają.

 

 

sygna.png

Opublikowano

Jasny gwint,Manossa mnie zjechala "Nie ma możliwości pomyłki. I tak zastosowano najniższą możliwą karę - blokada dla pana także powinna być stała." Temat uwazam do cls.

To było Twoje pierwsze powiązanie?

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...