Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Jest Wasza Ulubiona Broń?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Broń Główna

Karabiny szturmowe - ACR Tłumik+ Hologram, AK47 Tłumik+ FMJ

Pistolety maszynowe - Ump.45 Tłumik/ Ump.45 FMJ/ Vector Tłumik+ FMJ

LKM - Aug HBAR chwyt/ Aug HBAR chwyt+ tłumik

Snajperka - Intervention FMJ/ Intervention z "Termosem" :P

 

Broń Zapasowa

Pistolet maszynowy - TMP z powiększonym magazynkiem

Strzelba - Model 1887 Akimbo+ FMJ/ Model 1887 Akimbo

Wyrzutnia - RPG-7

Broń krótka - Desert Eagle + FMJ/ USP.45 tłumik + FMJ

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Główne

Szturmowiec: AK-47 (tłumik)

SMG: P90 (tłumik)

LMG: AUG-HBAR (chwyt)

Snajperki: Interka

 

Zapasowe

Ręczna: Desert Eagle (akimbo/taktyczny)

Shot: SPAS-12 (chwyt)

 

Lubie po cichu ale jak ma być rozróba to się nie bawię :P

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Moje to tak:

Assault:

M4A1 + fmj || usp +fmj

Kałach+tłumik || rewolwer + nóż

Zwiad:

Intervention + fmj || stalker / deagle + fmj

Beretta + fmj || usp + fmj.

 

A tak dla zabawy to:

ACR+celownik laserowy / fmj || g18 akimbo :P

 

Stelbled napisał:

Stelbled napisał:

Widzę, że wszyscy z noob klasami biegają ;/ Trochę żałosne bo potem się płacze bo zasady CB są głupie nie ;/ ?? Ale w sumie zaraz będziecie pisać, że jestem noob i każdy gra jak chce... I tłumaczenie " Na publiku można" ;D

 

Zasady CB lub te z ESL są dobre ale tylko na ligi i turnieje, żeby "łatwa" broń nie była nadużywana.

Ale jeśli jakakolwiek broń była by za dobra to by twórcy jej nie dali do gry.

Gra z zasadami na publikach traci wartość. Z początku jest dobrze bo nikt nie noobi ,ale później ta gra się zaczyna nudzić.

Jak dla mnie to jedynymi noobami są gracze, którzy wyzywają innych na publikach za broń z celownikiem/akimbo/sensorem/termo/ lub za broń zapasową inną od pistoletów.

 

Ale się rozpisałem :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ASSAULT:

ACR + FMJ + Granatnik

 

zapasowa:

Desert Eagle + Nóż Taktyczny + FMJ

 

 

SNAJPER:

Intervention + FMJ

 

zapasowa: G18 + Akimbo

 

no i to tyle ;)

4566511400.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie nawidze n00bow z LKM'ami i tubami.

 

Mój config: AK-47+ fmj, UMP45+tłumik, zapasowa Desert Eagle z nożem taktycznym :D

Opublikowano

ACR z FMJ

RPD z uchwytem

UMP45 z szybkostrzelnością i celownikiem laserowym

M4A1 z celownikiem holograficznym i M203(granatnik dla niewiedzących :] )

Kolos (nic go nie prześcignie)

Javelin może być tylko trzeba obserwować mapę ;]

aa noi oczywiście AK47 z celownikiem laserowym

AUG H BAR z celownikiem laserowym i powiększonym magazynkiem też może być

a ze karabinów wyborowych to Intervention i M14 EBR(polecam termowizję)

 

iii... to chyba tyle czasem trochę sobie gram F2000 ale dla mnie to badziew

Intel Core Quad Q8300 4x2,5GHz , 4GB Kingston , SATA Samsung 500GB , GeForce 9800GT 1024 MB

 

 

Kto odważny zwycięża , lecz jak ktoś ma być odważny skoro otaczają go lagerzy ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

na snipa : intervention fmj + rafflica akimbo

 

na szturma : M4A1 czujnik pulsu , granatnik + g18 akimbo fmj

 

na campa : UMP fmj + rafllica akimbo

 

najbardziej lubie snipką qs napierdzielać ; >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...