Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzisz o osobie wyżej?


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mężczyzna o nieznanym wieku, raczej gadatliwy, mający hobby - ale mało o tym mówi. Słuchający "czarnego serca". Marzyciel z humorem, lubiący grać w Lola. Ostatnio miał lekkie problemy ze zdrowiem (a może to przez tą grę?)   :D

Opublikowano

@Niedostepna

 

Kobieta dość młoda, lecz brakuje kobiecych gestów avek,hobby. Taniec,motoryzacja mógłbym przypuszczać, że to mężczyzna, ale Płeć mówi co innego. Być może to ta jedyna wymarzona, która lubi to co ty :P  Ale pozory niech cię nie mylą bo po nicku sugeruję, że nic z tego.

837371446280124127260.png
Opublikowano

Nick mi się z DXM kojarzy, ale to pewnie przypadek ;v

 

Chyba sowa podszywająca się pod człowieka, bo po nocach lubi siedzieć (brofist), ale ja tam się nie znam, coś tam pomaga ludziom więc ok.

Opublikowano

^ Lubi grać w gry, głównie BF

   Typowy wyrywacz lasek 

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

@marcell2k

 

nie mam csa XDD

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

@ up

 

amator bf, unskill xD

1 na 1, to się przekonamy :D

 

Marcel typowy gracz, który jest gorszy ode mnie :)

Opublikowano

1 na 1, to się przekonamy :D

 

Marcel typowy gracz, który jest gorszy ode mnie :)

Dla żartów mordeczko! :D

 

Możemy 1vs1 ale w cs:go ^_^  W BF jestem nikim + nie uciągnę tej gry na niskich nawet przy 20vs20 czy coś, ściągałem kiedyś z origin bf3 gdzie free był to jak było mało graczy to dało się grac ale jak juz z 30vs30 to cieniutko jest i dym z komputera się wydobywa xD

 

 @ up

 

lubi motoryzacje, wierze, ze jak będzie miał 18 lat to mama nie bedzie na niego krzyczała, że pije piwo w domu :rolleyes:

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...