Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nazwa uzytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka czy wie ktos jak zmienic nazwe uzytkownika bo chyba mozna z gory dzieki

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

To pytanie do admina

budynsz1.jpg

Jesli macie problem piszcie na GG 1252128

Ogladamlogobleach2tx8.jpgWszystkie juz widzialem

Opublikowano

ale nie pisz z tym do Kokosza, nie wiem mnie olal w pewnej sprawie ;P chyba czasu nie ma albo poprostu olewa ludzi ale coz.. jego forum ;P

2006-2010

Opublikowano

Najlepszym sposobem jest napisanie do Kokosza. Ja już miałem nick zmieniony za co mu dziękuję. ; )

 

@up

Nie miałeś co robić w nocy? ;d

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
hejka czy wie ktos jak zmienic nazwe uzytkownika bo chyba mozna z gory dzieki

 

 

 

nick mozna zmienic ale tylko poprzez prawa administratora (panel administracyjny) .... jak wiadomo adminami sa (kokosz, seldek, ziomal [to ci znani] mlody, jasny, lodi [ci mniej znani juz teraz] :P )

 

 

kiedys byla akcja (na starym forum bodajrze) ze kazdy mogl napisac pm do admina i mial zmieniiony ale teraz tej akcji nie ma :P

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Ja wczoraj napisałem do jednego z adminstratorów i dziś juz mam zmieniony nick ;)

 

Dziekuje!

audiliftabsolutlyfinal.png
Opublikowano

tylko ze jest problem bo naipsalem i do kokosza i do seldka i nikt nie odpowiada :(

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

bo moze ich niema a jak ja posalem do seldka to zawsze odpowiadal wiec poczekaj najwyzej do jutra

Opublikowano

Nie no kur... Moze od razu Ci grupe zmienic co?? Administrator wystarczy??

 

Zal...jestes od miecha-dwóch a już chcesz nick zmieniac...

Uprzedze twoje nastepne pytanie.

Rangi zmienic nie możesz.

Tylko Moderator moze RAZ prosić Admina o zmienienie rangi...

 

Starczy.

 

@Edit

Może byśmy chociaż próg jakiś stworzyli np od 1000 postów można by było prosic/wysyłac pw o zmianie Nicka.

Opublikowano

mi tam się wydaje, że przy rejestracji powinno się wybrać taki nick, który nam wystarczy. Admin to nie zabawka...

bez gif.

Opublikowano

Ja rejestrując sie na tym (nowym mpc) forum nie myslałem ze stane sie stałym bywalcem a co za tym idzie nie przywiązałem wagi do nicku.Może rzeczywiście należy wprowadzić zmiane nicku dopiero po przekroczeniu okreslonej liczy postów (300/500).

 

@topic

tiger a jaką treść miał ten Twoj PM do Adminów?

bo nie ma co liczyć na odp. jeśli napisałes coś w stylu-"czy jest możliwa zmiana nicku?" nie podajać przy tym na co chcesz zmienić.

 

audiliftabsolutlyfinal.png
Opublikowano

A ja żeby nie wprowadzać chaosu na forum i żeby poznać lepiej użytkownika oraz jego osobowość proponuję możliwą zmianę nicku ale dopiero po pół roku bycia na forum ( mam na myśli datę założenia konta) bo tak to sie chaos zrobi każdy nowy nick będzie chciał zmieniać bo przy rejestracji wpisał byle co, ale to tylko moja opinia.

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

dobra spoko wyluzujcie jak napisze ze nie to sie nie obraze chcialem wiedziec czy mozna jak nie to nie

Uprzedze twoje nastepne pytanie.

Rangi zmienic nie możesz.

Tylko Moderator moze RAZ prosić Admina o zmienienie rangi...

zal co ty sobie myslisz ze kim jestem

 

@EDIT Mahoomi ja napisalem na jaki nick spoko tylko odpowiedzi nie otzrymalem

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano
dobra spoko wyluzujcie jak napisze ze nie to sie nie obraze chcialem wiedziec czy mozna jak nie to nie

 

zal co ty sobie myslisz ze kim jestem

 

 

 

hhhmmm.. moze myslal ze jestes tu na tyle krotko ze mozesz wszystkiego nie wiedziec -_-

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...