Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie o GTA 5 w wersji cyfrowej na ps3!


ufos15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie związane z kupnem gta 5 wersji cyfrowej na ps3.

1.Czy jest nadal problem z wolnym ładowaniem się tekstur jak na tym filmiku? 

https://www.youtube.com/watch?v=TlyyDuXO1DQ&list=UU9PBzalIcEQCsiIkq36PyUA

2.Czy jak kupie gta 5 w wersji cyfrowej, to jak będę chciał pobrać to muszę mieć włączony internet lub wifi?

3.Czy gta 5 zawsze będę miał na swoim koncie psn?

4.Czy będzie problem z graniem w gta online? 

5.Czy jak będę chciał zagrać w online to muszę mieć podłączony kabel z netu?

6.Czy jak kupię kartę psn za 100 zł w Empiku i kupie stąd gta: 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/grand-theft-auto-v/cid=EP1004-NPEB01283_00-GTAVDIGITALDOWNL

To będzie naliczany jakiś podatek? I czy jest to pełna wersja gry z online?

 

Bardzo proszę o pomoc, jestem zielony w tym :P Z góry wszystkim dziękuję!

Opublikowano

1. Już nie powinno być.

2. Tak, a jak inaczej pobierzesz?

3. Tak.

4. Będzie tak samo jak na pudełkowej, zależy też od internetu.

5. Wifi/kabel z netu. Ty chcesz grać bez neta w gry online?

6. Nie będzie podatku, pełna wersja gry to tryb fabularny + online, tak. Jedynie co zostanie to aktualizacje gry do pobrania.

Opublikowano

1.Raczej nie. Nie wiem za bardzo.

2.Tak.

3.Tak. Chyba, że usuniesz to wtedy musisz od nowa pobrać, ale nie jestem pewny. Nie znam się dobrze na psn.

4.Nie będzie.

5.Tak.

6.Nie.

 

Nie wiem czy się przy czymś nie pomyliłem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

1. Już nie powinno być.

2. Tak, a jak inaczej pobierzesz?

3. Tak.

4. Będzie tak samo jak na pudełkowej, zależy też od internetu.

5. Wifi/kabel z netu. Ty chcesz grać bez neta w gry online?

6. Nie będzie podatku, pełna wersja gry to tryb fabularny + online, tak. Jedynie co zostanie to aktualizacje gry do pobrania.

A myślałem ze w ps3 multiplayer jest za free bez kabla :P

Opublikowano

A myślałem ze w ps3 multiplayer jest za free bez kabla :P

Tak, te forum też jest za free i jest potrzebny kabel. Wszystko co jest online potrzebuje połączenia z siecią.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...