Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podsumowanie roku 2014 w World of Tanks.


Ziółko.

Zmiany w WOT  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony ze zmian w World of Tanks w 2014?

    • Tak.
      5
    • Nie.
      4
    • Ani tak ani nie.
      3
    • Nie mam zdania.
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :) Dziś omówimy zmiany w World of Tanks w roku 2014, zachęcam też do wypełnienia powyższej ankiety ;), tak więc do rzeczy co nam obiecywano? 



Co się udało?

- nowa fizyka zawieszenia, gąsienic

- tryb "Twierdze", moim zdaniem najlepsze co kiedykolwiek WG wymyśliło
- Czołgi HD, nic dodać nic ująć są świetne (poza paroma błędami)
- Odpadające wieże

Czego nie udało się zrealizować?

 

- japońskie czołgi ciężkie

- Havok, miało być tak pięknie :'( Jednak wszystko kręci się wokół wydajności...
- ulepszenia graficzne

- bitwy historyczne, kompletny niewypał 

- bitwy garażowe, na tym trybie zależało mi najbardziej... być może zostaną wprowadzone wraz z wyżej wymienionymi bitwami historycznymi...

- optymalizacja w 9.0, najgorzej wspominam tę łatkę 20 fps. 

- otoczenie mapy w HD

- nowe dźwięki wystrzału dział, dwa podejścia, żadne nie zakończyło się sukcesem.



Podsumowując udało się nie wiele, lecz to i tak dużo, ja jestem w miarę zadowolony ze zmian, a Wy? Podzielcie się opinią w komentarzach :) 

Na sam koniec chciałbym Wam życzyć zdrowych, spokojnych oraz Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych w imieniu swoim oraz całej redakcji World Of Tanks :)

Opublikowano

Zmiany zmiany zmiany :D

Widać pracę jaką wkładają, porównując dawniej gdzie były bodajże 3 gałązki czołgów, jest postęp. 

Co do bitew historycznych to chyba mapa Stalingrad jest dość realistycznie odwzorowana, ale wiadomo nie tego oczekiwaliśmy.

Żałuję że nie dodano nowych odgłosów wystrzałów, obecne są czesto monotonne. 

 

Ale cieszy mnie to że gra ciągle się rozwija :) Darmowa a dbają o nią lepiej niż o niejedną płatną :D

Opublikowano

No, ja tam nie zauważyłem dużych zmian w tym roku. Może dlatego, że miałem pół-roczną przerwę w tym roku? - Jedyne co zauważyłem In Game, to odpadające wieże.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...