Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] D3D9 GEN B2 - Modyfikacja DX dodająca FPS (5-15 gdy słabe GPU)!


Hubertus323f

FPS  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak tam z FPSami?

    • Nic się nie dzieje.
      0
    • Mam pokaz slajdów./Nie działa.
      1
    • Dodało mi FPSy.
      1
    • Teraz nie mam takich wielkich spadków!
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działa.

Po wgraniu tego pliku mam pokaz slajdów. Animacja potwornie szarpie i czyni rozgrywkę kompletnie niegrywalną (sprawdzane na War Thunder i WoT)

Po wywaleniu "szkodnika", wszystko wraca do normy.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

HD7850 i integrze Intela (HD4000) w lapku

Próbowałem na dwóch systemach (x86 i x64 obydwa to W7) Jednakże wersja 64 bitowa nie włączyła się.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

HD7850 i integrze Intela (HD4000) w lapku

Próbowałem na dwóch systemach (x86 i x64 obydwa to W7) Jednakże wersja 64 bitowa nie włączyła się.

Ciekawe... Używałem na integrze z G3450 i aż mnie zaciekawiło... Zobaczę na Win 10 x64 [9926] HD7850 1Gb o dam znać czy działa oraz jak zadziałą to podrzucę Ci mój pliczek do tej karty ;)

Zupełnie o tym zapomniałem. Działa ale chcesz ten plik?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli ktoś ma słaby komputer . To na pewno mu się to przyda,,, Bo jak wiemy WOT jest dosyć wymagającą grą... I nie mówię tylko o zużyciu RAM :)

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

Opublikowano

stwórz nowy temat i napisz do juriego o dodanie go do spisu. + pokaż jak fpsy skoczyły i na jakiej grafie (np. 1 powtórka na i bez resmoda z frapsem)

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] D3D9 GEN B2 - Modyfikacja DX dodająca FPS (5-15 gdy słabe GPU)!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...