Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A wy co sądzicie o Polskim tłumaczeniu ?


Paragoniik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie nazwy tych przedmiotów są przekomiczne xD ja tam zostaję przy angielskiej wersji a wy ?

Tarcza zmiennokształtnych 

Zajadłość-Malice rly xDDD?

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Fajneee  :P

 

nie sądziłem, że przeniosę się na polską wersję, ale naprawde fajnie się na niej gra, może kiedyś i komendy będą po polsku :D

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

Fajneee  :P

 

nie sądziłem, że przeniosę się na polską wersję, ale naprawde fajnie się na niej gra, może kiedyś i komendy będą po polsku :D

Komendy też są przetłumaczone ale tylko to co jest napisane

i to jest oczywiście beta,

Polska wersja Smite miała być dopiero w 2015r.....

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Komendy też są przetłumaczone ale tylko to co jest napisane

i to jest oczywiście beta,

Polska wersja Smite miała być dopiero w 2015r.....

Miała być ale widać spieszno im żeby dzieciaki zaczęły grać w Smite tylko po to żeby więcej zarabiać tak mi się wydaje ;d

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Boli Cię to, że zarabiają? Żałosny jesteś troszkę.

 

Ja zostaje oczywiście przy wersji ENG :")

Tłumaczenie jest moim zdaniem tylko dla tłuków którzy z angielskiego nie znają nic a nic.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Edit: Nie miałem aktualizacji.

Ciekawie, może będzie większe zainteresowanie wśród Graczy w Polsce.

Ja jednak zostaje przy wersji angielskiej.

  

Opublikowano

Boli Cię to, że zarabiają? Żałosny jesteś troszkę.

 

Ja zostaje oczywiście przy wersji ENG :")

Tłumaczenie jest moim zdaniem tylko dla tłuków którzy z angielskiego nie znają nic a nic.

Nie boli mnie to że zarabiają :) to dobrze że mają coraz więcej kasy bo Smite pójdzie w lepszym kierunku boli mnie to że będzie więcej dzieci :)

Jak już pisałem zostaję przy angielskiej wersji 

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Miała być ale widać spieszno im żeby dzieciaki zaczęły grać w Smite tylko po to żeby więcej zarabiać tak mi się wydaje ;d

 

Nie boli mnie to że zarabiają :) to dobrze że mają coraz więcej kasy bo Smite pójdzie w lepszym kierunku boli mnie to że będzie więcej dzieci :)

Jak już pisałem zostaję przy angielskiej wersji 

 

@Paragoniik

Ale to normalne, przecież nie można nikomu zabronić grać w gry.

Jeśli coś się komuś nie podoba to jest przycisk "Report"

Może jest coś w tym prawdy, natomiast każda gra musi się z czegoś utrzymywać, oprócz tego Smite daje nam dużo darmowych gemów, więc jeżeli chcesz kupić gemy to tylko po to aby ich wspomóc ;)

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Nie boli mnie to że zarabiają :) to dobrze że mają coraz więcej kasy bo Smite pójdzie w lepszym kierunku boli mnie to że będzie więcej dzieci :)

Jak już pisałem zostaję przy angielskiej wersji 

 

Co ci przeszkadzają dzieci sam kiedyś taki byłeś, po 2 wysyp nowych graczy = więcej fragów :D

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Co ci przeszkadzają dzieci sam kiedyś taki byłeś, po 2 wysyp nowych graczy = więcej fragów :D

 

Jeżeli nie grasz z kimś to te fragi są w twojej drużynie :\ 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Z ciekawości pograłem na polskiej i podobają mi się spolszczone opisy umiejętności - ułatwia to grę.

No ale np. klejnoty, sługusy... No takie ciut... xD

  

Opublikowano

Ja zdecydowanie wolę grać na wersji ENG niż na PL. Niektóre, słówka są serio śmieszne, np. miniony to sługusy, a zbieranie stacków to zbieranie sił. :P

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Ja zdecydowanie wolę grać na wersji ENG niż na PL. Niektóre, słówka są serio śmieszne, np. miniony to sługusy, a zbieranie stacków to zbieranie sił. :P

Orginalność Smite ;) po za tym to na pewno będzie zmienione

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Dlaczego nie moge wybrac polskiego jezyka w launcherze? Trzeba nowego pobierac?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Dlaczego nie moge wybrac polskiego jezyka w launcherze? Trzeba nowego pobierac?

 

Skad wziac polskie tlumaczenie ? prosil bym o link, jestem trochu zielony w sprawach smite.

1434914190776621204355.png

Instrukcja:

1. Launguages

2. Polski

3. TAK

4. OK

5. Uruchamiamy ponownie Lauczer

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Zdecydowanie zostane przy ENG, przynajniej do tej pory gry zrobia wersje PL bardziej dopracowana (wiadomo, ze to nie bedzie to poziom HOTSA, ktory powinien byc przykladem, jak powinno sie robic wersje jezykowe).

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...